Sztuka żywienia Podkategoria: Sztuka żywienia

 • Dietetyk Kraków, al. 29 Listopada 178A »

  Jeśli szukasz porady dietetycznej to dobrze trafiłeś, umów się na wizytę i zacznij odpowiednio się odżywiać.
  Umów wizytę już dziś - Kraków, al. 29 Listopada 178A tel. : 530-020-007
  Chcesz poprawić swój wygląd?
  Potrzebujesz diety zdrowotnej?
  Jesteś sportowcem?

  Z nami poprawisz swój wygląd, zaczniesz zdrowo żyć i poprawisz kondycję.

  Jako zwolennicy holistycznego podejścia w naszym centrum świadczymy kompleksowe terapie wykorzystując dietetykę, treningi z fizjoterapeutą i medycynę estetyczną w poprawie wyglądu i zdrowia pacjenta.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Diety »

  Forum dietetyczne najlepsze w internecie. Prawdziwa baza wiedzy dla osób, które chłoną dietetyczną wiedzę jak gąbka. Na forum dietetycznym dowiesz się niezwykle dużo rzeczy na temat żywienia i zdrowego sposobu żywienia. Już teraz odwiedź nasze forum dietetyczne i załóż bezpłatne konto. Gwarantujemy dużo dietetycznych dyskusji na bardzo wysokim, merytorycznie poziome. W przypadku gry pragniesz zgubić nadmierne kilogramy, to na naszym forum dostaniesz potrzebne wsparcie. Wejdź na naszą stronę właśnie teraz.

  Data dodania: 04 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Densytometr »

  Ludzkie ciało musi być czynne całe życie. Należałoby więc troszczyć się o nie. W firmie Correct Line otrzymasz wiedzę o tym,, jak się odżywiać. Organizm ludzka składa się z elementów tkanek tłuszczowych, masy beztłuszczowej, masy mięśniowej a także wody i szkieletu. Niedługo wiosenna pora, stad warto zainwestować w chude łydki. Jest to skuteczny sposób na sprawdzenie czy dana osoba ma kilka zbędnych kilogramów.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Proargi »

  Teraźniejszy pęd życia, złej klasy przetworzona żywność oraz nieodpowiednia liczba ruchu niezwykle szybko powodują wzrost zachorowalności na przewlekłe zaburzenia. Potrzebując pozbyć się wszelkich szkodliwych skutków obecnej rzeczywistości należałoby odwiedzić www. synergy-team. pl, ponieważ tylko tam znajduje się znajduje się odpowiedź na problemy ze zdrowiem. Wolno tam doszukać się wiedzy na temat naszych suplementów. Zawierają one zdrowe i wartościowe składniki, które uruchamiają w naszym układzie siły samoleczenia usuwające złogi.

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.chudnij-z-nami.pl »

  Chudnij-z-nami. pl to centrum edukacyjne poświęcone odchudzaniu. Kursy żywieniowe, a także sesje z osobistymi trenerami pomogły już dużej grupie klientów zmagających się z nadwagą. Witryna internetowa została przeznaczona dla użytkowników z całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej www. chudnij-z-nami. pl.

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Herbalife Sklep »

  Zapraszamy do naszego profesjonalnego sklepu internetowego fit-sklep. pl, w którym znajdą państwo produkty Herbalife. Jeżeli interesuje Państwa alternatywa pozbycia się zbędnych kilogramów, zadbanie o swój wygląd, natomiast dodatkowopoprawienie samopoczucia, to w naszym sklepie odnajdą Państwo niezbędne produkty Herbalife, które pomogą w osiągnięciu wyznaczonego celu. Proponujemy dodatkowo indywidualne wsparcie, a fachowe konsultacje. Doradzimy również w doborze artykułów, odpowiednich do danej wagi i stanu zdrowia. Jako oddzielny dystrybutor Herbalife, oferujemy pełen odcinek suplementów diety, które mogą Państwo zakupić za pomocą 7 dni w tygodniu, za pomocą 24h poniżej adresem fit-sklep. pl. Poruszanie się postronach on-line sklepu, tudzież same kupowanie są nader proste aintuicyjne. Każdy zaintrygowany - nawet bez doświadczenia - z łatwością odnajdzie się wnaszym e-sklepie. Charakteryzuje nas oraz szybka a wysokiej klasyrealizacja zamówienia, na skroś wysyłkę kurierem, natomiast innymi - alternatywnymi- formami przesyłki. Zachęcamy do poznania oferty serwisu fit-sklep. pl.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Food detective »

  Nie potrafiąc na własną łapę sprostać sobie z kłopotami natury leczniczej oraz niedostatkami sylwetki koniecznie trzeba oddać się w dłonie specjalistów. Z całkowitą pewnością do takiego środowiska zakwalifikować należy Gabinet Papilio. Dzieje się tak nie bez powodu, ponieważ dokładnie tam możemy liczyć na kompletną ochronę o własne ciało. Ów okres sprawy objawia się opieką żywieniowca, formowaniem sylwetki, a dodatkowo wykorzystaniem medycyny tradycyjnej i naturalnej. Dobrze jest już dziś odwiedzić witrynę http://papilio. waw. pl/ i czym prędzej skontaktować się na wizytę w Gabinecie Zdrowej Przemiany.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychologiczne wsparcie odchudzania i zmiany nawyków żywieniowych »

  Konsultacje psychologiczne:
  * pomagające zdefiniować i zminimalizować bariery, które Cię ograniczają aby zmienić styl życia, sposób odżywiania się, osiągnąć pożądaną wagę
  * definiujące emocje związane z odżywianiem, przyczyny utraty kontroli
  * wspierające walkę z uzależnieniem od cukru
  * wspierające zmianę nawyków żywieniowych
  * budujące motywację, poczucie własnej skuteczności
  * wspierające leczenie zaburzeń odżywiania
  Program wsparcia zakłada współpracę z dietetykiem - poleconym przeze mnie, lub tym, z którym już rozpocząłeś pracę nad zmianą diety. Zapraszam również te osoby, które potrzebują tylko i wyłącznie wsparcia psychologicznego.

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sztuka żywienia

(9)

Sztuka żywienia - nowa strona:

Adres: