Badanie USG Podkategoria: Badanie USG

 • Fizjoter - Rehabilitacja Kraków Prądnik »

  Rehabilitacja Kraków al. 29 Listopada to:
  - lekarze: Ortopeda, Dietetyk
  - bardzo dobrzy fizjoterapeuci z wieloletnim doświadczeniem i osiągnięciami
  - badanie USG, konsultacje lekarskie, konsultacje fizjoterapeutyczne, badanie funkcjonalne, sonofeedback.
  - indywidualna terapia

  Głównie pracujemy metodami terapii manualnej, często z wykorzystaniem lasera wysokoenergetycznego co pozwala nam uzyskiwać duże krótsze czasy terapii przy zwiększonej efektywności - co dla Pacjenta oznacza niższy koszt leczenia.
  Specjalizujemy się w rehabilitacji kręgosłupa, rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej, rehabilitacji i aparatowaniu ręki, rehabilitacji po mastektomii, rehabilitacji w trakcie i po ciąży, oraz nietrzymania moczu.


  Wykonujemy zabiegi fizykoterapii: fala uderzeniowa, laser wysokoenergetyczny, krioterapia, elektroterapia, pole magnetyczne, laser, ultradźwięki, Sollux, masaż pneumatyczny.

  W naszym centrum można skorzystać z wymiany gipsu na lekki syntetyczny.

  Nasze gabinety to przestronne, komfortowe, klimatyzowane pomieszczenia. Wyposażone w nowoczesny sprzęt. Wszystko to pozwala komfortowo pracować fizjoterapeutą a Pacjenci czują się otoczeni opieką.

  Zapraszamy do Centrum Rehabilitacji Fizjoter
  umów się na wizytę, tel. 530-020-010

  Data dodania: 19 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • medevac.com.pl »

  Jeśli potrzebują Państwo na terenie Łodzi skorzystać z konsultacji, badań oraz leczenia oferowanego przez dermatologa, to bardzo dobrym miejscem będzie łódzkie centrum medyczne Medevac. Jest to ośrodek, jaki oferuje niezwykle profesjonalne usługi dla młodszych i starszych pacjentów. Zajmuje się on leczeniem trądziku, chorób skórnych, alergii skórnych, bielactwa, nowotworów skóry, chorób pęcherzowych, zaburzeń czynnościowych, czy też chorób tkanki łącznej. Gwarantowany dostęp do wybitnych specjalistów.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • USG Wroclaw »

  Bardzo gorąco zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszej pracowni, w której wykonujemy badania obrazowe przy pomocy aparatu USG a także używając innowacyjną metodę jaką jest elastografia. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt medyczny, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać badania takie jak USG jąder czy USG trzustki. Ponadto nasi specjaliści wykonują badania takie jak dopplerowskie USG tętnic dogłowowych oraz dodatkowo badanie elastografii wątroby. Trzeba tutaj wspomnieć, że elastografia jest metodą bezinwazyjną, a zatem dużo bezpieczniejszą niż biopsja, dającą równocześnie niezwykle dokładne wyniki badania. Zapraszamy zatem do skorzystania z naszej oferty. Nasi specjaliści mają dużą praktykę i wykonują szereg badań obrazowych zachowując sporą staranność w trakcie wykonywania badań.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.centrumelastografii.pl »

  Oferta naszej pracowni diagnostycznej obejmuje szeroki zakres badań ultrasonograficznych. Wykonujemy między innymi takie badania jak fibroscan. Posiadamy zespół doświadczonych diagnostów, co pozwala nam zapewnić profesjonalną diagnostykę. Nowoczesny sprzęt USG pozwala nam zapewnić bardzo dokładne obrazowanie ultrasonograficzne, co przekłada się na możliwość postawienia właściwej diagnozy w przypadku chorób tkanek miękkich, węzłów chłonnych, narządów jamy brzusznej, jak marskość wątroby. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Kazimierza Wielka »

  W naszej klinice dentystycznej w Kazimierzy Wielkiej oferujemy Państwu całościowe usługi dentystyczne przeznaczone zarówno dla dorosłych, jak też dla tych najmłodszych pacjentów. W skład naszych usług wchodzą: profilaktyka, stomatologia zachowawcza tudzież dziecięca plus estetyczna i ortodoncja. Wspomożemy także w kwestiach periodontologii i przyzębia, chirurgii, protetyki oraz implantów. Tak więc wszystko, czemu można sprostać w kwestiach Waszego uzębienia odnajdziecie właśnie u nas, a doświadczona załoga zadba także o należyty komfort psychiczny przy zabiegach.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prywatna Przychodnia Lekarska - Gabinet USG »

  Gabinet USG w Warszawie oferuje kompleksowe badania USG dla niemowląt, dzieci oraz dla dorosłych. Dzięki nowoczesnej aparaturze dostępne jest nie tylko standardowe badanie USG, ale również USG Doppler pozwalające na przeprowadzenie badania aorty, tętnic i żył. Wyniki badań USG można skonsultować odpłatnie z naszymi lekarzami specjalistami posiadającymi bogate doświadczenie w postaci wieloletniej praktyki. Dokładne wyniki badań USG są możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnej aparatury.

  Data dodania: 27 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Larmed »

  Wpisują Państwo w internetową wyszukiwarkę frazy "urolog w Krakowie" czy "ginekolog w Krakowie"? Nie muszą już Państwo dalej szukać. Najlepszych specjalistów znajdą Państwo bowiem w naszym Centrum Medycznym Larmed. Podobnie jest zresztą, jeśli szukają Państwo najlepszego usg w Krakowie. Zapraszamy, byście zaufali Państwo naszemu wieloletniemu doświadczeniu i ogromnej wiedzy. Jesteśmy po prostu ekspertami od spraw zdrowia.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Żylaki kończyn dolnych: Objawy, leczenie i usuwanie żylaków »

  Żylaki kończyn dolnych, to poważny problem zdrowotny, a nie tylko kosmetyczny. Choroby naczyń żylnych to jedna z najczęstszych chorób współczesnego świata. W Polsce z żylakami boryka się 10 mln osób, w tym aż 7, 5 mln kobiet. Być może to wynik uwarunkowań genetycznych, ale żylaki mogą być również wynikiem Twojego stylu życia, nadwagi lub przebytej kuracji hormonalnej.

  Data dodania: 27 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ortoklinik Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością »

  Chirurg ortopeda Kraków – chirurgia urazowa – chirurgia rekonstrukcyjna. Ortoklinik to specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie. Złamania kości są bardzo częstym problemem w chirurgii urazowej. Nasi lekarze zadbają o to, aby kość zrosła się i funkcjonowała prawidłowo. Chirurgia rekonstrukcyjna zajmuje się leczeniem wad wrodzonych, leczeniem powikłań po zabiegach operacyjnych, leczeniem chorób nowotworowych i wszelkich urazów. Celem tych zabiegów jest przywrócenie prawidłowej funkcji kończyny.

  Data dodania: 15 01 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Badanie USG

(9)

Badanie USG - nowa strona:

Adres: