Strony związane z hasłem 'terapia uzależnień':

 • Uzależnienia Częstochowa »

  Jeśli w twojej rodzinie jest kłopot alkoholizmu bądź uzależnień prowadzących do utarczek, a nawet rozpadu familii niezwłocznie poszukaj pomocy w polskim instytucie terapii uzależnień, a my zajmiemy się wszystkim, aby uzależnione osoby powróciły do zdrowia i bawiły się powtórnie życiem: sobermed. pl. Uzależnienia wielokrotnie zaczynają się niewinnie, ale z czasem osoba cierpiąca przestaje już kontrolować własne nastawienie jest odseparowana od rzeczywistości oraz racja zawsze będzie po jej stronie. Dlatego wspomóż schorowanej osobie oraz zaproponuj jej spotkanie z nami.

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień Wrocław »

  Jeżeli w twojej familii dostrzegasz kłopot uzależnienia to bez wahania powinieneś wspomóc takiej osobowości oraz namówić ją przekonująco do terapii. Każdemu, komu zależy na dobru ukochanych nie powinien przechodzić beznamiętnie obok problemu. Zapraszam na stronę: leczenieuzaleznienwroclaw. pl, aby zapoznać się z tym co oferuję dla osób wymagających pomocy. Długoletnie doświadczenie powoduje, iż diagnoza oraz leczenie zakończą się dobrze dla rodziny i schorowanej osoby. Alkohol, narkotyki albo nawet zakupoholizm i hazard mogą doprowadzić do podziału rodziny oraz związku.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • terapia uzależnień »

  Gdy człowiek przerywa dłuższe picie lub zmniejsza ilość wypijanego trunku pojawiają się bardzo przykre objawy – niepokój i drażliwość, dreszcze i drżenie kończyn, skurcze mięśniowe, potliwość, mdłości, wymioty, bezsenność, a nawet zaburzenia świadomości i majaczenia.U niektórych mogą pojawić się omamy – dźwięki lub obrazy dla innych niewidoczne. Osoba uzależniona odkrywa, że można usunąć te cierpienia przy pomocy alkoholu. Klin zaczyna skutkować.Występuje ograniczenie zdolności powstrzymywania się od picia. Zdarza się, że część osób może odraczać czy opóźniać rozpoczęcie picia. Natomiast po wypiciu pierwszej dawki alkoholu pojawia się niezdolność do decydowania o ilości wypijanego alkoholu i o momencie przerwania picia.Zadzwoń i poczuj się wolny 609 88 13 88.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.cm-medica.pl »

  Zapraszamy serdecznie do Centrum Medycznego Medica w Piasecznie. Prowadzi ono placówki takie jak Centrum Leczenia Uzależnień, Centrum Zdrowia Psychicznego, Centrum Rehabilitacji i Centrum Medyczne. To tutaj na pacjentów czeka doświadczona kadra, miła obsługa, nowoczesne terapie i brak długich kolejek. Część zabiegów prowadzona jest też w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego NFZ. Zachęcamy już teraz do bliższego zapoznania się z pełną ofertą Centrum Medycznego Medica na jego stronie internetowej.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Prywatny Ośrodek Psychoterapii Uzależnień Thor-Is ulokowany w Szczyrku, oddalony od zgiełku i hałasu, daje poczucie ciszy, spokoju i bezpieczeństwa. Nasze specjalizacje to leczenie alkoholizmu, uzależnień od hazardu, Internetu oraz zakupów. Celem terapii uzależnień, zarówno grupowej jak i indywidualnej jest zwiększenie zdolności do utrzymania abstynencji od nałogów, usunięcie zaburzeń, a także rozwijanie zdolności do życia w zdrowiu z dala od nałogów, w harmonii z otaczającym światem.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień »

  Wymysłem jest uważanie, że do wystąpienia z wszelakiego uzależnienia wystarczy zaledwie ogromna ilość silnej woli. Zapewne jest ona potrzebna, ale dodatkowo wymaganie jest podjęcie właściwych działań leczniczych. W żadnym przypadku współudział w kuracji nie jest cechą słabości. Warto dać sobie możliwość i wykorzystaj kompetentną kompetencję naszej terapii uzależnień. Zajrzyj na Psycholog-Uzaleznien. pl i umów się na konsultację. My ze swej strony dostarczamy absolutną tajność oraz przede wszystkim skuteczność leczenia.

  Data dodania: 12 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapie uzależnień »

  Odpowiednia terapia leczenia uzależnień jest najskuteczniejszym sposobem na wyjście z problemu jakim jest między innymi: alkoholizm, hazard, DDA, seksoholizm, zakupoholizm, narkomania, współuzależnienie, dopalacze. Jeśli szukasz profesjonalnego ośrodka leczenia uzależnień, którego wykwalifikowana kadra cechuje się indywidualnym oraz bardzo ludzkim podejściem do pacjenta wejdź na naszą stronę internetową http://www. terapia-u. pl/plan-terapii/ i zapoznaj się z planem proponowanej przez nas terapii.

  Data dodania: 03 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • szczepaniak-psychology.eu »

  Doświadczony psycholog Jolanta Szczepaniak zaprasza osoby, którzy mają problemy natury psychologicznej na konsultacje do gabinetu psychoterapii w Warszawie na Muranowie.
  Zapraszamy osoby zmagające się z nerwicą, depresją, lękami, uzależnieniem od alkoholu lub uzależnienie od środków psychoaktywnych, a także osoby przeżywające trudności w związkach.
  Jestem wykwalifikowanym psychologiem z wykształceniem uniwersyteckim i wieloletnim doświadczeniem w pracy psychoterapeuty. Pomagam radzić sobie z uzależnienieniami, czy też z problemami natury psychologicznej. Pomagam w kryzysie małżeńskim i kryzysie w relacjach rodzic - dziecko. Wszystkich poszukujących skutecznego psychoterapeuty w Warszawie zapraszam do mojego gabinetu na Muranowie. Więcej informacji o moich terapiach na www. szczepaniak-psychology. eu

  Data dodania: 27 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • psychoterapiadom.pl »

  Naszym priorytetem jest Pacjent, my nie radzimy, nie oceniamy, nie krytykujemy. Holistyczne spojrzenie na człowieka pomaga Nam w zrozumieniu jego wewnętrznych konfliktów oraz integracji podstawowych elementów jego funkcjonowania. Wierzymy w potencjał każdego człowieka, a także w możliwość aktywowania siły wewnętrznej potrzebnej do uruchomienia procesu zmian. Nasi psychoterapeuci starają się dotrzeć do ciała, umysłu i emocji Pacjentów. W ten sposób mogą efektywniej pracować, tak aby osiągnąć zamierzony sukces oraz satysfakcję Klienta.

  Data dodania: 20 01 2018 · szczegóły wpisu »