Strony związane z hasłem 'sprzęt medyczny':

 • BitMed - Sprzęt rehabilitacyjny i medyczny »

  Działamy na rynku realizowania dystrybucji zarówno sprzętu do rehabilitowania oraz sprzętu medycznego. Wszystkie nasze wyroby pochodzą od renomowanych producentów, co pozwala nam zapewnić naszym klientom indywidualne dopasowanie poszczególnych wyrobów. Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy i współpracy!

  Data dodania: 27 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • MaxMedik »

  Zabiegi odmładzające i pobudzające ciało do pięknego wyglądu cieszą się niesłabnącym powodzeniem w każdym salonie kosmetycznym. Dlatego też warto pomyśleć o mezoterapia bezigłowa sprzęt, który pozwoli na wykonywanie zabiegów bezbolesnych, za to przynoszących wspaniałe efekty. Sprawdź nasza ofertę na maxmedik. pl.

  Data dodania: 10 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Medicalonline.pl »

  Serwis MedicalOnline to miejsce, w którym z łatwością wyszukasz partnerów z branży medycznej i nawiążesz kontakty handlowe. Zrzeszamy producentów, przedstawicieli handlowych, dystrybutorów, nabywców. Na platformie MedicalOnline udostępniamy dwa katalogi – produktów (sprzęt medyczny i infrastruktura) oraz usług, które przyspieszą szukanie. Jeżeli interesują cię konkretne parametry produktu, złóż szczegółowe zapytanie ofertowe. Dzięki temu otrzymasz tylko interesujące Cię propozycje np. od przedstawicieli handlowych.

  Data dodania: 02 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • sklep.domowelaboratorium.pl »

  Marka Domowe Laboratorium już od wielu lat uczestniczy w momentach ważnych dla Polek – w przypadku oczekiwania na dziecko. Dzięki naszym testom ciążowym co trzecia Polka dowiedziała się, że jest w stanie błogosławionym. Nasz Pink TEST jest najczęściej wybierany wśród testów ciążowych już od ponad 5 lat.

  Data dodania: 29 07 2018 · szczegóły wpisu »