Strony związane z hasłem 'psychoterapeuta':

 • Psychoterapia Wrocław »

  Nasz ośrodek psychologiczny Anima pomaga osobom zmierzyć się z ich kłopotami, w dodatku pomaga przezwyciężyć zaburzenia depresyjne i załamania nerwowe. Rzecz jasna realizowana przez nas psychoterapia Wrocław jest efektywna i szczególnie przyjaźnie prowadzona. Na skutek tego chory czuje się jeszcze bardziej odprężony i swobodniej radzi sobie z problemami. Każdy zatrudniony u nas psycholog Wrocław jest pierwszorzędnym i bardzo rzeczowym specjalistą, który świetnie radzi sobie w trudnych i często krytycznych przypadkach. Wytypuj naszą kompetentną pomoc.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  oferowana przez nas psychoterapia Warszawa jest korzystna i szczególnie przyjaźnie prowadzona. Wskutek tego chory czuje się z całą pewnością bardziej zrelaksowany i swobodniej radzi sobie z problemami.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Mnóstwo postaci na dróżce własnego bycia zmaga się z kłopotami. Jedni radzą sobie z nimi na własną łapę, ale jest także grupa nie dająca sobie samodzielnie z nimi rady. Nie jest niczym wstydliwym apelować o pomoc. Świetną formą współpracy jest psychoterapeuta-krakow. eu, która to powoduje ukojenie ludziom będącym w potrzebie. Naprawdę warto zaczerpnąć z terapii oraz na nowo bawić się pełnią życia. Należałoby ponieść emocjonalne finansowe, ażeby na zawsze już polepszyć luksus swojego życia. Zapraszam serdecznie wszystkich do swojego do gabinetu w Krakowie.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • psychoterapia Bydgoszcz »

  Wielką wartością jest przyznać się przed samym sobą, że pożąda się konsultacji z zewnątrz. Zamiast więc ukrywać nasze nieodgadnięte problemy przed światem zewnętrznym korzystnie wykorzystać z kompetentnego podparcia. Tegoż sposobu poradą psychologiczną zajmuje się Elżbieta Marchlewicz, jaka udziela wiele wiadomości na temat własnej aktywności na stronie Marchlewicz. com. pl. Odwiedziny na tej stronie internetowej niezbędne są również dla osób pragnących dokonać właściwych dla jakości bycia metamorfoz. W tych oraz wielu innych przykładach warto skorzystać z formularza kontaktowego oraz umówić się na wizytę.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Jestem lekarzem psychologiem i psychoterapeutą, który oferuje swoje usługi w Warszawie. Jeżeli poszukujesz godnego zaufania lekarza w stolicy to umów się na konsultację ze mną. W zakres moich usług wlicza się psychoterapia oraz sesje dla rodzin. Psycholog Mokotów to rozwiązanie, na które powinieneś się zdecydować, jeśli nie umiesz poradzić sobie własnymi lękami lub przytłacza Cię otaczający Cię świat. Psychika ludzka wymaga potrzebnego wsparcia, ponieważ czasami chyli się ku upadkowi. Jestem zaufanym lekarzem, który w każdym wypadku wysłucha każdego Pacjenta, bez względu na wiek lub przekonania.

  Data dodania: 15 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychoterapii Parkowa »

  Gabinet psychoterapii Parkowa oferuje usługi z zakresu psychoterapii Klientom indywidualnym, parom, małżeństwom oraz grupom. Psychoterapeuta mgr Maja Sieliwaniuk-Szekalska pomoże rozwiązać problemy związane z kryzysem, trudnościami emocjonalnymi, z nawiązywaniem lub utrzymywaniem satysfakcjonujących relacji, w relacjach z innymi czy z dziećmi.  Gabinet psychologa Białystok oferujemy usługi szkoleniowe: firmom, pracownikom, instytucjom, organizacjom pozarządowym oraz osobom prywatnym. Obejmują one szkolenia, warsztaty i treningi z zakresu umiejętności interpersonalnych. Dotychczas z naszych usług szkoleniowych skorzystało już kilkadziesiąt firm i instytucji. Psychoterapeuta Białystok pomoże terapia małżeńska.

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta poznań »

  Nasz gabinet psychologiczny pomaga każdemu, kto tylko tego potrzebuje. Jeśli borykasz się z jakimś problemem i nie potrafisz sobie samodzielnie z nim poradzić, pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli masz daleko do Poznania, gdzie znajduje się nasz gabinet, zawsze możesz liczyć na pomoc online. Prowadzimy wiele terapii i różnymi metodami. Wszystko uzależnione jest tak naprawdę od klienta i tego, czego on sam potrzebuje - jakiego rodzaju pomocy. U nas na pewno znajdzie odpowiednią pomoc.

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii psychoanalitycznej w Katowicach - Psycholog Sebastian Orynczak »

  Zajmuję się psychoterapią i psychologią na Śląsku, mam prywatny gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej. Moja oferta jest ukierunkowana do wszystkich osób jak dorosłych i dzieci czy młodzieży.

  W razie, gdy nie jesteś świadom tego czy potrzebujesz pomocy, a masz jakiś wewnętrzny niepokój lub coraz częściej wolisz zostawać w domu niż gdzieś wychodzić wtedy warto zastanowić nad konsultacją psychologiczną np. u mnie w gabinecie w Katowicach. Po takim konsultacji można stwierdzić czy osoba potrzebuje terapii, które ustalą przyczynę niepokoju i rozwiązanie tego.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przemysław Potorski - Doradztwo Psychoseksualne »

  Gabinet ze zrozumieniem Twoich potrzeb - specjalistyczna pomoc dla Polek i Polaków w Wielkiej Brytanii. Komu pomagam:- kryzysy i problemy indywidualne;- problemy w relacjach intymnych;- kryzysy partnerskie, małżeńskie, rodzinne;- stres przewlekły w następstwie kryzysów życiowych;- praca nad samotnością;- edukacja seksualna;- pomoc rodzinna, małżeńska i partnerska;- osamotnienie i alienacja w następstwie emigracji;- kryzysy zawodowe;- poradnictwo w zakresie HIV/AIDS;- porady dla ofiar przemocy. Polecam: Mój blog z artykułamia także: Seksuologia. Artykuły z dziedziny seksuologiioraz: Co wiem o seksie?

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinety Rozwoju »

  Przyjdź do najlepszego psychologa w Krakowie! Wstąp do Gabinetów Rozwoju i zdecyduj się na solidne wsparcie. Zacznij od konsultacji swojego problemu. Być może będzie niezbędne zastosowanie leków. Tu dostaniesz kompleksową pomoc. Nie ma znaczenia z czym się borykasz! Pomóż sobie i wróć do dawnej kondycji. Szkoda życia na rozmyślanie i zamartwianie się. Tutaj otrzymasz konkretne wskazówki i dowiesz się, jak powinieneś postępować. Już teraz możesz wejść na www. gabinetyrozwoju. pl i poznać całą ofertę – dokładnie.

  Data dodania: 19 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia lublin »

  Niezwykle dużo osób, które mają problemy ze swoim życiem, nie zdaje sobie sprawy z tego, jak istotna jest w takich przypadkach odpowiednia pomoc. Tylko i wyłącznie psychoterapia lublin ma szanse na to, aby pomóc potrzebującej osobie. Decydując się na nasz gabinet, wybierając nasz ośrodek, będziecie mogli być Państwo pewni profesjonalnego i dobrego podejścia oraz efektywnej metody terapeutycznej. Każda osoba przechodzi kryzysy, my z kolei pomagamy sobie z nimi radzić w taki sposób, abyście Państwo do nich już przenigdy więcej nie wracali.

  Data dodania: 25 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław - Anna Kowska - Polańska »

  Anna Kowska-Polańska to osoba, do której wypada się zwrócić w przypadku kłopotów dotyczących własnej osobowości. To gruntownie wykształcony specjalista, który do tej pory pomógł już wielu ludziom tkwiącym w potrzebie.
  Psychoterapeutka z Wrocławia prowadzi leczenie indywidualne, leczenie osób w związkach, a także leczenie osób spokrewnionych. Udziela wsparcia ludziom zniewolonym przez nałóg oraz tym, którzy doświadczyli przemocy fizycznej, psychicznej oraz seksualnej. Służy wsparciem także tym, którzy borykają się z dołkiem psychicznym, nadmiernym napięciem, stanami lękowymi czy alienacją. Organizowane przez nią sesje są sprawdzonym patentem na brak pewności siebie, wstydliwość, zerową samoocenę i niekontrolowane wybuchy złości.
  terapeuta Anna Kowska-Polańska prowadzi sesje w stolicy Dolnego Śląska, a także Oleśnicy. W szczególnych okolicznościach przeprowadza spotkania za pośrednictwem internetu. Dzięki przeprowadzanej przez nią terapii dowolny człowiek znajdzie wyjście z trudnej sytuacji.

  Data dodania: 24 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra, Psychoterapeuta Kraków | Magdalena Pelc »

  Świadczę pomoc psychologa, psychoterapeuty dla osób które zagubiły się w życiu i potrzebują profesjonalnej pomocy w powrocie do normalnego życia i funkcjonowania w społeczeństwie. Swój gabinet prowadzę przy ulicy Lenartowicza 21/7 w Krakowie. Jeśli potrzebujesz pomocy, leczenia dobrze trafiłeś - wejdź i skontaktuj się.

  Data dodania: 12 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Psychoanalitycznej Krzysztof Kosonóg »

  Jestem psychologiem i psychoterapeutą psychoanalitycznym, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży. Specjalizuję się w leczeniu nerwic, depresji i zaburzeń osobowości. Pracuję z osobami, które zmagają się z trudnościami w nawiązywaniu i utrzymywaniu bliskich więzi oraz nastolatkami w kryzysie rozwojowym. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej w publicznych placówkach opieki psychologicznej i praktyce prywatnej. Pracuję zgodnie ze standardami etycznymi Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u doświadczonych psychoanalityków Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego. Ukończyłem 4-letnie Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w ramach szkolenia afiliowanego przy Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej. Jestem absolwentem jednolitych studiów magisterskich na kierunku Psychologia Uniwersytetu Wrocławskiego.

  Data dodania: 14 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Strefa zmiany »

  Nasz ośrodek rozwoju i psychoterapii oferuje bardzo szeroki asortyment usług dopasowanych do potrzeb i oczekiwań wielu różnych ludzi. Aby móc zapoznać się z nim w bardzo komfortowy i błyskawiczny sposób wystarczy wejść na nasz portal internetowy i przeczytać zamieszczone na nim informacje. Oferujemy wsparcie nie tylko tym osobom, które znalazły się w bardzo trudnej dla siebie sytuacji życiowej, ale i wszystkim tym ludziom, którzy pragną rozwinąć swoje zdolności interpersonalne czy też popracować nad swoimi kontaktami z najbliższymi.

  Data dodania: 18 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • polskineuropsycholog.co.uk »

  Gabinet znany pod nazwą Balance&Change oferuje profesjonalną i skuteczną psychoterapię w Londynie. Oferta kierowana jest przede wszystkim do Polaków mieszkających w tym mieście. W ramach terapii rozwiązywane są problemy par, a także problemy indywidualne związane z porozumiewaniem się z innymi ludźmi, niską samooceną, itp.

  Data dodania: 01 05 2018 · szczegóły wpisu »