Strony związane z hasłem 'psychologia':

 • Objawy ciąży »

  Witryna internetowa niulife. pl to interesujący przewodnik dla młodych matek i ojców. Na stronie warto uzupełnić profil, aby na bieżąco śledzić aktualności o młodych rodzicach, możliwe jest również pisanie postów na forum. Strona daje szansę na nawiązanie znajomości a jednocześnie ułatwia wielu użytkownikom dzielić się swoimi przeżyciami. Zapraszamy do bieżącego czytania portalu: niulife. pl.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Bytom - csip.pl »

  Czy w Twoim związku coraz częściej dochodzi do kłótni i czujesz, że nie możesz dogadać się ze swoim partnerem już tak dobrze jak kiedyś? Nie warto się poddawać i należy walczyć o miłość. Jednym ze sposobów może być pójście do pani psycholog Bytom, która postara się znaleźć optymalne rozwiązanie dla waszych problemów. Olbrzymie doświadczenie pozwala jej na profesjonalne świadczenie swoich usług i pomoc kolejnym zagubionym osobom. Zajrzyj na stronę, gdzie znajdziesz najważniejsze informacje kontaktowe.

  Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Niekiedy zdarzają się smutne sytuacje, których przetrwanie jest bardzo trudne. Niekiedy nie zdajemy sobie sprawy wagi problemu, który nas spotyka. Działamy wieloetapowo i udostępniamy indywidualną pomoc, ale poza tym fachowe konsultacje rodzinne. Zapewniamy miłą atmosferę i także bezpieczeństwo. Psychoterapia zacznij - od dziś.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychologia zdrady »

  Choćby wybitnie wyszukane pary miewają wredniejszy etap w swoim związku. Głęboką sztuką bycia we dwoje stanowi nie opuszczanie za wszą cenę sytuacji dyskusyjnych, lecz ich eliminowanie. Niestety nie wszyscy umieją radzić sobie z tego rodzaju wydarzeniami, a na dodatek mało kto umie przyznać się do potrzeby konsultacji z zewnątrz. Pierwszym ruchem do poprawy relacji w związku może stanowić strona PsychologiaPar. pl, czyli blog o związkach. Jest ona prowadzona przez dwoje terapeutów, którzy są w stopniu nakłonić na poprawę relacji w jakimkolwiek związku.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog - Katowice »

  Dzisiejszy świat nastręcza wielu trudności i nic dziwnego, że wiele osób ma problemy ze zrozumieniem swoich emocji i uczuć. Te często mogą przytłaczać i uniemożliwiać normalne funkcjonowanie. Zapraszamy do naszego centrum psychoterapii. Być może potrzebują Państwo wsparcia w trudnej sytuacji, a może zauważyli Państwo, że takie wsparcie przydałoby się dziecku, które ma trudności z nauką, snem, czy z poradzeniem sobie z problemami jakie niesie codzienne życie? Zachęcamy do skorzystania z pomocy, jakiej udziela Strefa Bytu.

  Data dodania: 08 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie PTSD Skierniewice »

  Studio Nowych Możliwości realizuje szerokie usługi w dziedzinie pomocy psychologicznej. Dla pacjentów oferujemy wsparcie w dziedzinie fobii. Prowadzimy terapię na polu psychologii kryzysu. Nasza siedziba znajduje się w Skierniewicach. Studio Nowych Możliwości przeprowadza również godne polecenia zajęcia psychoedukacyjne.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czy psychoterapia Toruń nam pomoże? »

  Psychoterapia Toruń to metoda leczenia i jest ona opartą na przesłankach naukowych metodą leczenia zmierzającą do zrozumienia i zmiany mechanizmów odpowiedzialnych za pojawianie się objawów chorób. Psychoterapia Toruń zajmuje się leczeniem takich schorzeń natury psychologicznej jak:  nerwice, zaburzenia osobowości, depresja. Psychoterapia Toruń jako metoda pomocnicza zalecana jest w leczeniu osób uzależnionych, w leczeniu i rehabilitacji chorych psychicznie i osób z chorobami somatycznymi. Psychoterapia Toruń jest sposobnością leczenia, która budzi sprzeczne uczucia: z jednej strony zaciekawienie, z drugiej strach. Psychoterapia Toruń para się psychiką, czyli czymś w co boimy się ingerować. Myśl, że mamy analizować swoją psychikę i coś w niej zmieniać budzi naturalny opór. W znaczącej liczbie przypadków prowadzi do konkluzji, że, coś ze mną nie tak", która bardzo rani miłość własną.Psychoterapia Toruń to metoda leczenie jest przeznaczona przede wszystkim dla osób cierpiących na różnego typu zaburzenia psychiczne. Niemniej jednak psychoterapia Toruń ma znaczenie także dla osób znajdujących się w wypadku kryzysów życiowych, niepotrafiących sobie poradzić w relacjach z ludźmi. Psychoterapia Toruń też przeznaczona jest dla ludzi, które poszukują edukacji na zagadnienie swojego postępowania tak, aby było ono bardziej świadome. Psychoterapia Toruń jest procesem leczenia, który ma prowadzić do zmiany sposobu myślenia i zachowania, i jako taka powinna być odróżniana od innych rodzajów psychologicznej aktywności klinicznej. Psychoterapia Toruń polega na rozmowie pacjenta z psychoterapeutą. Nie oznacza to jednakże, że sam fakt  rozmawiania jest czynnikiem leczącym w psychoterapia Toruń, który prowadzi do wyzdrowienia.

  Data dodania: 10 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przemysław Potorski - Doradztwo Psychoseksualne »

  Gabinet ze zrozumieniem Twoich potrzeb - specjalistyczna pomoc dla Polek i Polaków w Wielkiej Brytanii. Komu pomagam:- kryzysy i problemy indywidualne;- problemy w relacjach intymnych;- kryzysy partnerskie, małżeńskie, rodzinne;- stres przewlekły w następstwie kryzysów życiowych;- praca nad samotnością;- edukacja seksualna;- pomoc rodzinna, małżeńska i partnerska;- osamotnienie i alienacja w następstwie emigracji;- kryzysy zawodowe;- poradnictwo w zakresie HIV/AIDS;- porady dla ofiar przemocy. Polecam: Mój blog z artykułamia także: Seksuologia. Artykuły z dziedziny seksuologiioraz: Co wiem o seksie?

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Badania kierowców Poznań »

  Pracownia Psychologiczna Jolanty Pawłowskiej to centrum, w którym realizuje się potrzebne badania lekarskie. W pracowni znaleźć można m. in. badania lekarskie dla prowadzących pojazdy uprzywilejowane oraz usługi psychologiczne. Klinika sprawnie realizuje zlecenia oraz ma najnowszy sprzęt. Zapraszam do wejścia na witrynę internetową Poradni Jolanty Pawłowskiej, a także kontaktu drogą telefoniczną: 501 468 496.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja »

  W naszym centrum zapewniamy różne warsztaty oraz treningi realizowane przez zespół doświadczonych specjalistów z zakresu psychiatrii oraz psychologii. Zapewniamy leczenie, które podejmowane jest po przeprowadzeniu szerokiego zakresu diagnostyki. Naszym pacjentom zapewniamy zastosowanie najnowszych metod terapeutycznych. Wszyscy nasi specjaliści regularnie przechodzą szkolenia oraz uczestniczą w seminariach naukowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w ramach naszej strony internetowej!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »