Strony związane z hasłem 'psycholodzy':

 • Objawy ciąży »

  Witryna internetowa niulife. pl to interesujący przewodnik dla młodych matek i ojców. Na stronie warto uzupełnić profil, aby na bieżąco śledzić aktualności o młodych rodzicach, możliwe jest również pisanie postów na forum. Strona daje szansę na nawiązanie znajomości a jednocześnie ułatwia wielu użytkownikom dzielić się swoimi przeżyciami. Zapraszamy do bieżącego czytania portalu: niulife. pl.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Niekiedy zdarzają się smutne sytuacje, których przetrwanie jest bardzo trudne. Niekiedy nie zdajemy sobie sprawy wagi problemu, który nas spotyka. Działamy wieloetapowo i udostępniamy indywidualną pomoc, ale poza tym fachowe konsultacje rodzinne. Zapewniamy miłą atmosferę i także bezpieczeństwo. Psychoterapia zacznij - od dziś.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie PTSD Skierniewice »

  Studio Nowych Możliwości realizuje szerokie usługi w dziedzinie pomocy psychologicznej. Dla pacjentów oferujemy wsparcie w dziedzinie fobii. Prowadzimy terapię na polu psychologii kryzysu. Nasza siedziba znajduje się w Skierniewicach. Studio Nowych Możliwości przeprowadza również godne polecenia zajęcia psychoedukacyjne.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aleksandra Sidor psycholog »

  Aleksandra Sidor oferuje specjalistyczne usługi w dziedzinie psychoterapii osób dorosłych. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz przebytym szkoleniom, terapeuta Aleksanda Sidor posiada liczną grupę pacjentów. Psycholog ma dwa pokoje lekarskie, zlokalizowane w Krakowie. Szczegółowa oferta wraz z cennikiem jest zamieszczona pod adresem: www. psycholog-krakow. com.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Badania kierowców Poznań »

  Pracownia Psychologiczna Jolanty Pawłowskiej to centrum, w którym realizuje się potrzebne badania lekarskie. W pracowni znaleźć można m. in. badania lekarskie dla prowadzących pojazdy uprzywilejowane oraz usługi psychologiczne. Klinika sprawnie realizuje zlecenia oraz ma najnowszy sprzęt. Zapraszam do wejścia na witrynę internetową Poradni Jolanty Pawłowskiej, a także kontaktu drogą telefoniczną: 501 468 496.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »