Strony związane z hasłem 'Pomoc psychologiczna':

 • Pomoc Psychologiczna Wrocław »

  Psychoterapeuta z Wrocławia, Grzegorz Kurowski, oferuje pomoc psychologiczną dla osób dorosłych i młodzieży. Oferta skierowana jest do osób dostrzegających trudności w relacjach z innymi, przechodzących przez kryzysy życiowe, trapionych przez objawy nerwicy bądź depresji, chcących uchwycić sens cierpienia w swoim życiu. Grzegorz Kurowski, praktykując psychoterapię bazuje na nurcie psychodynamicznym, stale konsultując swoją pracę w czasie superwizji prowadzonych przez specjalistów z Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Gabinet psychologiczny znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia. Na spotkanie można umówić się telefonicznie, z około tygodniowym wyprzedzeniem.

  Data dodania: 18 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • pomoc psychologiczna warszawa »

  Jeśli żyjesz w ciągłym stresie, w dzieciństwie doświadczałeś przemocy w rodzinie, a być może w niedalekim czasie utraciłeś kogoś bliskiego. Prawdopodobnie jest tobie konieczna pomoc psychologa czy terapeuty. Nie czekaj i póki nie jest za późno, zapisz się do specjalisty. Setki osób nie skorzystało ze wsparcia i popełnili samobójstwo. Nie bądź niejaką z osób, która zniszczy sobie los. Każdy ma prawo do załamania. W tym czasie wystarczy wyłącznie poprosić o pomoc, a wszystko skończy się pozytywnie.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Dobrej Terapii - Toruń, Koszalin »

  Gabinet Dobrej Terapii to miejsce, w którym oferujemy specjalistyczną
  i profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

  Prowadzimy:
  - psychoterapię indywidualną - osoby dorosłe oraz dzieci i młodzież
  - terapię par i małżeństw
  - diagnozę psychologiczną
  - indywidualne poradnictwo wychowawcze i rodzinne
  - psychoedukację
  - konsultacje psychologiczne
  - specjalistyczne szkolenia i warsztaty

  Zapraszamy do naszych gabinetów w Koszalinie i w Toruniu. Nasza strona: www. gabinetdobrejterapii. pl

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia - Warszawa »

  Na psychoterapię udają się ludzie, które mają różnego rodzaju kłopoty emocjonalne czy interpersonalne, ale także takie, które doświadczają bardziej ogólnego braku poczucia sensu życia. W takich sytuacjach praca z specjalistą ma pomóc nie tyle odpowiedzieć na pytanie: jak sobie radzić z moimi problemami?, a bardziej na dylemat: w jaki sposób?

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przemysław Potorski - Doradztwo Psychoseksualne »

  Gabinet ze zrozumieniem Twoich potrzeb - specjalistyczna pomoc dla Polek i Polaków w Wielkiej Brytanii. Komu pomagam:- kryzysy i problemy indywidualne;- problemy w relacjach intymnych;- kryzysy partnerskie, małżeńskie, rodzinne;- stres przewlekły w następstwie kryzysów życiowych;- praca nad samotnością;- edukacja seksualna;- pomoc rodzinna, małżeńska i partnerska;- osamotnienie i alienacja w następstwie emigracji;- kryzysy zawodowe;- poradnictwo w zakresie HIV/AIDS;- porady dla ofiar przemocy. Polecam: Mój blog z artykułamia także: Seksuologia. Artykuły z dziedziny seksuologiioraz: Co wiem o seksie?

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog internetowy - bezproblemowo.pl »

  Jestem doświadczonym i wykształconym psychologiem i wszystkich swoich pacjentów zapraszam na terapię w formie online. Jest to skuteczna, sprawdzona, bezpieczna i komfortowa metoda. Mogą z niej korzystać osoby bardzo zapracowane i Ci, którzy nie mają jak wyjść z domu. Psycholog internetowy jest do Waszej dyspozycji.

  Data dodania: 26 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra internetowy »

  Psychoterapia przez Internet to nowoczesna forma niesienia pomocy przez doświadczonych specjalistów, niosących pomoc w zakresie alkoholizmu, depresji, niskiej samooceny czy traum różnego rodzaju. Pomoc zapewniona jest całodobowo, w sposób zawsze najlepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb pacjenta.

  Data dodania: 23 07 2017 · szczegóły wpisu »