Strony związane z hasłem 'leczenie żylaków':

 • Ober Clinic - leczenie żylaków »

  Zakres usług medycznych Ober Clinic w dziedzinie ginekologii jest bardzo szeroki i obejmuje zwyczajne badania kontrolne. W klinice oferujemy kompleksowe i całkowicie skoordynowane leczenie dla kobiet. Nasza naczelna zasada to wyspecjalizowane, a ponadto życzliwe podejście do pacjentki. Nasi ginekolodzy współpracują ze sobą, wymieniają się wiedzą, a ponadto doświadczeniem i tym samym zapewniają pacjentkom precyzyjną diagnozę oraz dodatkowo opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Oferta mojej osobistej kliniki jest jednak o kilka szersza, w naszej placówce przyjmuje dermatolog Szczecin i profesjonalny chirurg proktolog Olsztyn - leczenie żylaków. Przychodnia Ober Clinic realizuje kontrakt z NFZ w ramach którego przyjmuje proktolog i urolog nfz.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Powiększanie piersi, Aquafilling, liposukcja - Perfekcyjna »

  Blog perfekcyjna jest stworzony z myślą o kobietach i dla kobiet. Znajdziecie na nim opisy, artykuły i opinie na temat najbardziej popularnych zabiegów z medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, zdrowiu i urodzie. Sprawdź metody powiększania piersi, modelowania sylwetki i odsysania tłuszczu, oraz wiele więcej.

  Data dodania: 15 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Żylaki kończyn dolnych: Objawy, leczenie i usuwanie żylaków »

  Żylaki kończyn dolnych, to poważny problem zdrowotny, a nie tylko kosmetyczny. Choroby naczyń żylnych to jedna z najczęstszych chorób współczesnego świata. W Polsce z żylakami boryka się 10 mln osób, w tym aż 7, 5 mln kobiet. Być może to wynik uwarunkowań genetycznych, ale żylaki mogą być również wynikiem Twojego stylu życia, nadwagi lub przebytej kuracji hormonalnej.

  Data dodania: 27 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Powiększenie biustu »

  Za pośrednictwem naszej strony internetowej zapewniamy naszym użytkownikom możliwość szybkiego wyszukania informacji dotyczących usług placówek medycznych realizujących leczenie w takich dziedzinach jak stomatologia, chirurgia twarzowo-szczękowa, chirurgia plastyczna. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

  Data dodania: 28 08 2015 · szczegóły wpisu »