Strony związane z hasłem 'leczenie alkoholizmu':

 • Uzależnienia Częstochowa »

  Jeśli w twojej rodzinie jest kłopot alkoholizmu bądź uzależnień prowadzących do utarczek, a nawet rozpadu familii niezwłocznie poszukaj pomocy w polskim instytucie terapii uzależnień, a my zajmiemy się wszystkim, aby uzależnione osoby powróciły do zdrowia i bawiły się powtórnie życiem: sobermed. pl. Uzależnienia wielokrotnie zaczynają się niewinnie, ale z czasem osoba cierpiąca przestaje już kontrolować własne nastawienie jest odseparowana od rzeczywistości oraz racja zawsze będzie po jej stronie. Dlatego wspomóż schorowanej osobie oraz zaproponuj jej spotkanie z nami.

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • terapia uzależnień »

  Gdy człowiek przerywa dłuższe picie lub zmniejsza ilość wypijanego trunku pojawiają się bardzo przykre objawy – niepokój i drażliwość, dreszcze i drżenie kończyn, skurcze mięśniowe, potliwość, mdłości, wymioty, bezsenność, a nawet zaburzenia świadomości i majaczenia.U niektórych mogą pojawić się omamy – dźwięki lub obrazy dla innych niewidoczne. Osoba uzależniona odkrywa, że można usunąć te cierpienia przy pomocy alkoholu. Klin zaczyna skutkować.Występuje ograniczenie zdolności powstrzymywania się od picia. Zdarza się, że część osób może odraczać czy opóźniać rozpoczęcie picia. Natomiast po wypiciu pierwszej dawki alkoholu pojawia się niezdolność do decydowania o ilości wypijanego alkoholu i o momencie przerwania picia.Zadzwoń i poczuj się wolny 609 88 13 88.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Prywatny Ośrodek Psychoterapii Uzależnień Thor-Is ulokowany w Szczyrku, oddalony od zgiełku i hałasu, daje poczucie ciszy, spokoju i bezpieczeństwa. Nasze specjalizacje to leczenie alkoholizmu, uzależnień od hazardu, Internetu oraz zakupów. Celem terapii uzależnień, zarówno grupowej jak i indywidualnej jest zwiększenie zdolności do utrzymania abstynencji od nałogów, usunięcie zaburzeń, a także rozwijanie zdolności do życia w zdrowiu z dala od nałogów, w harmonii z otaczającym światem.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień »

  Wymysłem jest uważanie, że do wystąpienia z wszelakiego uzależnienia wystarczy zaledwie ogromna ilość silnej woli. Zapewne jest ona potrzebna, ale dodatkowo wymaganie jest podjęcie właściwych działań leczniczych. W żadnym przypadku współudział w kuracji nie jest cechą słabości. Warto dać sobie możliwość i wykorzystaj kompetentną kompetencję naszej terapii uzależnień. Zajrzyj na Psycholog-Uzaleznien. pl i umów się na konsultację. My ze swej strony dostarczamy absolutną tajność oraz przede wszystkim skuteczność leczenia.

  Data dodania: 12 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Esperal w terapii leczenia alkoholizmu. Kielce »

  Wśród metod leczenia alkoholizmu, terapia wszywką alkoholową odnosi wielkie sukcesu. Wielu pacjentów decyduje się na wszywkę alkoholową z esperalu, ponieważ jest to skuteczna i ekonomiczna metoda walki z uzależnianiem od alkoholu. Nasza klinika w Kielcach oferuje implantacje esperalu w atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 17 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wybór klinik alkoholizmu - Wszywki Esperal »

  Prezentujemy wybór klinik alkoholizmu z całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z możliwości znalezienia ośrodka najbliżej swojego domu. Jeżeli szukasz sposobu wyjścia z nałogu alkoholowego, skorzystaj z możliwości wsparcia przez profesjonalnych terapeutów i osób wyspecjalizowanych w zwalczaniu uzależnienia. Metoda awersyjna wszywki alkoholowej z esperalu to bardzo szybki sposób na walkę z uzależnieniem.

  Data dodania: 07 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu i nałogu. Poznań »

  Szukasz wsparcia w walce z nałogiem alkoholowym? Trafiłeś idealnie, bo jesteśmy liderem leczenia alkoholizmu w Krakowie. Pomogliśmy już wielu osobom pokonać uzależnienie alkoholowe wielu pacjentom, którzy obecnie problem uzależnienia mają za sobą. Skontaktuj się z nami i umów termin wizyty. Jesteśmy po to by Ci pomóc.

  Data dodania: 26 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Esperal w leczeniu alkoholizmu w Klinice Szczecin »

  Jedną ze skuteczniejszych metod stosowanych na rzecz leczenia alkoholizmu są wszywki alkoholowe - ich zastosowanie pozwala choremu zdobyć się na wysiłek abstynencji. Wszyty esperal jest skuteczną motywacją, dzięki której możliwe jest przywrócenie trzeźwości na długi a ostatecznie także wyjście z nałogu.

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu i esperal - Klinika Bydgoszcz »

  Nasza kliniak jest wysoko wyspecjalizowana przychodnią leczenia alkoholizmu. Stosujemy najbardziej skuteczne metody walki z nałogiem alkoholowym - detoks alkoholowy oraz implantacje esperalu w postaci wszywki alkoholowej. Skontaktuj się z nami i zacznij komfortowe leczenie alkoholizmu w Bydgoszczy.

  Data dodania: 01 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Terapie i odtrucie alkoholowe w Rzeszowie »

  Nasze Centrum Detoksu Alkoholowego odpowiada na potrzeby pacjentów, oferując im odtrucie alkoholowe na najwyższym poziomie. Nasza Rzeszowska klinika pomogła już wielu osobom walczącym z nałogiem alkoholowym. Skontaktuj się z nami i umów na alkoholoodtrucie.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu i odtrucie alkoholowe - Gdańsk i Gdynia »

  Jesteśmy Centrum Detoksu Alkoholowego i świadczymy usługi w zakresie wspierania wyprowadzania uzależnionych z ciągów alkoholowych. Detoks alkoholowy w naszej klinice znajduje szerokie zastosowanie w terapiach leczenia alkoholizmu. Skontaktuj się z nami i rozpocznij leczenie alkoholizmu detoksem alkoholowym w Gdańsku lub Gdyni

  Data dodania: 01 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Detoks alkoholowy - portal wiedzy o alkoholoodtruciu »

  Poznaj rodzaje terapii leczenia alkoholizmu a zwłaszcza detoks alkoholowy, którego kompleksowe działanie pomogło wielu osobom uzależnionym w pokonaniu objawów zespołu abstynencyjnego. Leczenie alkoholizmu z użyciem detoks alkoholowego daje bardzo dobre wyniki i wspiera pracę całego organizmu. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nasz portal i dowiedz się więcej.

  Data dodania: 27 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie alkoholowe Warszawa »

  Jesteśmy kliniką leczenia alkoholizmu, która od 15 lat pomaga swoim pacjentom w przezwyciężeniu nałogu. Oferujemy zabiegi z użyciem wszywek alkoholowych. Esperal zawarty we wszywce wspomaga osobę pragnącą wyjść z alkoholizmu. Doświadczenie i wiedza są naszymi głównymi atutami.

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • E-alkoholizm.pl - porady internetowe »

  Portal opisujący problematykę jaką jest uzależnienie od alkoholu. Przeczytając nasze wpisy dowiecie się Państwo o wszystkich najważniejszych aspektach uzależnienia. Być może posiadasz w swoim otoczeniu osobę uzależnioną której będziesz mógł pomóc?

  Data dodania: 16 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Esperal i detoks alkoholowy - Białystok »

  Tylko z naszą kliniką w Białymstoku skutecznie pokonasz nałóg alkoholowy. Skontaktuj się z nami i zdecyduj się na jedną z naszych wyjątkowych terapii leczenia alkoholizmu. Świadczymy detoks alkoholowy, odtrucie alkoholowe oraz zabieg szycia wszywki alkoholowej z esperalu.

  Data dodania: 16 05 2016 · szczegóły wpisu »