Strony związane z hasłem 'Ginekolog':

 • NZOZ Zdrówko »

  W naszej klinice, która działa na terenie Bydgoszczy jesteśmy w stanie zapewnić komfortowe warunki dla pacjentów. Specjalizujemy się w leczeniu niepłodności. Stosujemy między innymi metodą inseminacji. Zajmujemy się również innymi usługami medycznymi dotyczącymi ginekologii oraz położnictwa. Jesteśmy w stanie zaoferować również wysokiej jakości usługi związane z rehabilitacją, które kierujemy zarówno do dzieci jak też osób dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w ramach strony firmowej!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ober Clinic - leczenie żylaków »

  Zakres usług medycznych Ober Clinic w dziedzinie ginekologii jest bardzo szeroki i obejmuje zwyczajne badania kontrolne. W klinice oferujemy kompleksowe i całkowicie skoordynowane leczenie dla kobiet. Nasza naczelna zasada to wyspecjalizowane, a ponadto życzliwe podejście do pacjentki. Nasi ginekolodzy współpracują ze sobą, wymieniają się wiedzą, a ponadto doświadczeniem i tym samym zapewniają pacjentkom precyzyjną diagnozę oraz dodatkowo opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Oferta mojej osobistej kliniki jest jednak o kilka szersza, w naszej placówce przyjmuje dermatolog Szczecin i profesjonalny chirurg proktolog Olsztyn - leczenie żylaków. Przychodnia Ober Clinic realizuje kontrakt z NFZ w ramach którego przyjmuje proktolog i urolog nfz.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • plastyka pochwy »

  W naszej klinice wykonujemy pełen zakres zabiegów z zakresu Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. W ramach korekcji defektów poporodowych na szczególną uwagę zasługują dwie najczęściej spotykane dolegliwości tj. żylaki krocza oraz plastyka pochwy.Plastyka pochwy jest standardową operacją ginekologiczną. Operacje plastyczne pochwy wykonuje się w stanach obniżenia jednej lub obu ścian pochwy, zwłaszcza w obecności pęknięcia lub nadmiernego rozciągnięcia krocza. Do etapów tej operacji należą: plastyka przedniej ściany pochwy, plastyka tylnej ściany z ew. operacja przepukliny.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet ginekologiczny w Białymstoku »

  Zapraszamy do skorzystania z usług gabinetu ginekologicznego dr Anny Kluz-Kowal – wieloletniego pracownika Kliniki Ginekologii i Onkologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku i Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego. W gabinecie dostępna jest pełna gama usług, w tym: badania profilaktyczne, USG ginekologiczne i piersi, mammografia, cytologia, położnictwo, zabiegi ginekologiczne, w tym leczenie nadżerek. Także specjalność dr Anny Kluz-Kowal to ginekologia dziecięca.

  Data dodania: 14 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Polski dentysta Peterborough »

  Najlepsi fachowcy zatrudnieni w naszej przychodni mówią w języku polskim a także angielskim. Przez cały czas dokładamy starań aby nasi medycy leczyli zużyciem najnowszych metod a także rozwiązań sprzętowych. Dentysta, mówiący po polsku to znaczne udogodnienie dla naszych krajanów. Wiesz jak ważne jest zdrowie, zaufaj polskim profesjonalistom i dlatego odwiedź CP Medical. Twoje zdrowie zasługuje na właściwą dbałość zaufaj rodakom, polski dentysta to marka sama w sobie. Dobrzy profesjonaliści mówiący po polsku, nowe sposoby oraz rozwiązania techniczne stosowane w leczeniu, ludzkie podejście do wszystkich, doskonała lokalizacja to najważniejsze plusy CP Medical. Nie eksperymentuj ze swoim zdrowiem zaufaj polskiemu specjaliście, zapamiętaj dentysta w CP Medical

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinika położnicza Białystok »

  Zapoznaj się z usługami naszego hospicjum dla dzieci. Zapewniamy, że przekazanie darowizny naszej Fundacji zostanie dobrze spożytkowane. Opieka sprawowana przez Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci, obejmuje również wspomaganie całej rodziny w ostatnim okresie życia dziecka oraz w czasie żałoby - tak długo jak rodzina sobie tego życzy i potrzebuje. Jeśli chcesz wspomóc chore dzieci w ostatnich dniach życia, zapoznaj się z tym, jak nas wspomóc. Już dziś przekaż 1% podatku i pomóż naszemu Hospicjum. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • ZiębaClinic Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej »

  Od wielu lat specjalizujemy się w naszej klinice w realizowaniu wsparciu dla kobiet, które borykają się z problemami niepłodności. W naszej klinice stosowane są między innymi takie metody, jak naprotechnologia. Stosujemy najnowsze metody leczenia, która są zarówno skuteczne, jak też nowoczesne. Wszystkie usługi w naszej klinice realizuje doświadczony ginekolog. Gwarantujemy również komfortowe warunki pobytu oraz rekonwalescencji w naszej klinice. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz do współpracy z naszą kliniką!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Larmed »

  Wpisują Państwo w internetową wyszukiwarkę frazy "urolog w Krakowie" czy "ginekolog w Krakowie"? Nie muszą już Państwo dalej szukać. Najlepszych specjalistów znajdą Państwo bowiem w naszym Centrum Medycznym Larmed. Podobnie jest zresztą, jeśli szukają Państwo najlepszego usg w Krakowie. Zapraszamy, byście zaufali Państwo naszemu wieloletniemu doświadczeniu i ogromnej wiedzy. Jesteśmy po prostu ekspertami od spraw zdrowia.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ginekologia estatyczna »

  Zadbanie o swój własny wygląd to w tych czasach jednen z najbardziej aktualnych tematów. Każdy z nas marzy o nieskazitelnym wyglądzie, a niejednkrotnie nie możemy się nim pochwalić przez długoletnie kłopoty z własnym ciałem. Naprzeciw naszym zróżnicowanym oczekiwaniom przychodzi Serafin Clinic, w której można skutecznie poprawić własny wygląd i zadbać o to, abyśmy czuli się we własnym ciele komfortowo. Lekarze w tej klinice umieją pomóc każdej osobie, która sie do nich zgłosi i będzie chciała uzyskać kompleksową poradę i leczenie.

  Data dodania: 28 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • buldeckawozniak.pl »

  Znakiem obecnych czasów zdają się być problemy zdrowotne kobiet dotyczące hormonów tarczycy. Dlatego też coraz więcej lekarzy ginekologów poszerza swą specjalizację dodatkowo o endokrynologię oferując swoim pacjentkom kompleksową pomoc. Potrafi rozpoznać problem zdrowotny wynikający z nieprawidłowej gospodarki hormonalnej u pacjentki, zleca dodatkowe badania dzięki czemu w czasie jednej wizyty jest w stanie określić kierunek dalszego postępowania a czas niezbędny na leczenie ograniczyć do niezbędnego minimum.

  Data dodania: 24 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA - Michał Michalski »

  Gabinet prowadzony przez dr Michalskiego świadczy szeroki wachlarz usług z zakresu ginekologii w Żorach. Wykonujemy badania prenatalne, testy na nosicielstwo wirusa HPV oraz zabiegi z użyciem nowoczesnego lasera CO2. Nasz gabinet wyposażony jest w najnowsze sprzęty służące do przeprowadzania profilaktycznych badań ginekologicznych. Dr Michalski to znany i zaufany ginekolog w Żorach, posiadający wieloletnie doświadczenie w praktyce lekarskiej. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu ginekologicznego.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »