Strony związane z hasłem 'detoks alkoholowy':

 • Leczenie alkoholizmu »

  Prywatny Ośrodek Psychoterapii Uzależnień Thor-Is ulokowany w Szczyrku, oddalony od zgiełku i hałasu, daje poczucie ciszy, spokoju i bezpieczeństwa. Nasze specjalizacje to leczenie alkoholizmu, uzależnień od hazardu, Internetu oraz zakupów. Celem terapii uzależnień, zarówno grupowej jak i indywidualnej jest zwiększenie zdolności do utrzymania abstynencji od nałogów, usunięcie zaburzeń, a także rozwijanie zdolności do życia w zdrowiu z dala od nałogów, w harmonii z otaczającym światem.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu i esperal - Klinika Bydgoszcz »

  Nasza kliniak jest wysoko wyspecjalizowana przychodnią leczenia alkoholizmu. Stosujemy najbardziej skuteczne metody walki z nałogiem alkoholowym - detoks alkoholowy oraz implantacje esperalu w postaci wszywki alkoholowej. Skontaktuj się z nami i zacznij komfortowe leczenie alkoholizmu w Bydgoszczy.

  Data dodania: 01 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Terapie i odtrucie alkoholowe w Rzeszowie »

  Nasze Centrum Detoksu Alkoholowego odpowiada na potrzeby pacjentów, oferując im odtrucie alkoholowe na najwyższym poziomie. Nasza Rzeszowska klinika pomogła już wielu osobom walczącym z nałogiem alkoholowym. Skontaktuj się z nami i umów na alkoholoodtrucie.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu i odtrucie alkoholowe - Gdańsk i Gdynia »

  Jesteśmy Centrum Detoksu Alkoholowego i świadczymy usługi w zakresie wspierania wyprowadzania uzależnionych z ciągów alkoholowych. Detoks alkoholowy w naszej klinice znajduje szerokie zastosowanie w terapiach leczenia alkoholizmu. Skontaktuj się z nami i rozpocznij leczenie alkoholizmu detoksem alkoholowym w Gdańsku lub Gdyni

  Data dodania: 01 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Detoks alkoholowy - portal wiedzy o alkoholoodtruciu »

  Poznaj rodzaje terapii leczenia alkoholizmu a zwłaszcza detoks alkoholowy, którego kompleksowe działanie pomogło wielu osobom uzależnionym w pokonaniu objawów zespołu abstynencyjnego. Leczenie alkoholizmu z użyciem detoks alkoholowego daje bardzo dobre wyniki i wspiera pracę całego organizmu. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nasz portal i dowiedz się więcej.

  Data dodania: 27 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Esperal i detoks alkoholowy - Białystok »

  Tylko z naszą kliniką w Białymstoku skutecznie pokonasz nałóg alkoholowy. Skontaktuj się z nami i zdecyduj się na jedną z naszych wyjątkowych terapii leczenia alkoholizmu. Świadczymy detoks alkoholowy, odtrucie alkoholowe oraz zabieg szycia wszywki alkoholowej z esperalu.

  Data dodania: 16 05 2016 · szczegóły wpisu »