Strony związane z hasłem 'chirurgia plastyczna':

 • PLUS-MED »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Centrum Medycznego Plus Med. Znajduje się ono w samym sercu Kielc. Centrum posiada własną salę operacyjną, ale także część, w której korzysta się z konsultacji lekarskich, czyli tzw. część przychodnianą. U nas można liczyć na konkurencyjne na rynku medycznym ceny za profesjonalne zabiegi. Zapewniamy, że z nami szybko wrócisz do zdrowia. Oferujemy zabiegi w zakresie chirurgii ogólnej, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, a przede wszystkim chirurgii naczyniowej.

  Data dodania: 11 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Chirurgii Plastycznej »

  Nasza klinika działa na terenie Warszawy, gdzie zapewniamy szeroki zakres zabiegów chirurgii plastycznej oraz metod realizowania usług medycyny estetycznej. Oferujemy najwyższy standard opieki medycznej, bezpieczeństwo oraz uzyskanie naturalnego efektu wykonanych zabiegów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

  Data dodania: 22 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bożena Jaklik - Chirurgia Plastyczna Katowice »

  Nasz gabinet to dobrze funkcjonujący gabinet od dłuższego czasu na rynku. Zapewniamy wam możliwość wykonania różnych operacji plastycznych z pomocy najlepszych specjalistów, z usługi których warto zdecydowanie pozwolić sobie skorzystać. Nasz gabinet spełnia oczekiwania każdego klienta, którym zależy na troskliwej opiece, oraz szybkim zabiegu, z jakiego to efektu bylibyście zadowoleni. Oprócz tego zapewniamy przystępne ceny! Serdecznie więc zachęcamy do zapoznania się z taką ofertą i sprawdzenia co dla Ciebie zostało przygotowane.

  Data dodania: 11 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • ELITE Centrum Laseroterapii »

  Operacje plastyczne realizowane przez firmę Elite są związane z bardzo wieloma korzyściami, które wynikają w głównej mierze z tego, że firma posiada wykwalifikowany zespół specjalistów oraz nowoczesne narzędzia. Przekłada się to na małe ryzyko wystąpienia powikłań po tego typu zabiegach. Dlatego też wybieranie kliniki Elite jest gwarancją bezpieczeństwa i profesjonalnie wykonane zabiegu. Postawienie na nią to maksymalne korzyści i zadowolenie wynikające z wybrania tej dla siebie. Każda osoba szukająca profesjonalnej kliniki powinna zainteresować się kliniką Elite.

  Data dodania: 14 02 2018 · szczegóły wpisu »