Strony związane z hasłem 'centrum medyczne':

 • Medica2000 »

  Czy marzy Ci się przychodnia w której specjalista przyjmie Cię bez kolejek o umówionej godzinie? To nie musi być marzenie, bowiem właśnie tak działamy w naszej placówce. Umożliwiamy naszym pacjentom rejestrację online na wybrany przez nich dzień i godzinę, co znacznie upraszcza proces. W naszej przychodni znajduje się nowoczesny sprzęt, dzięki czemu możemy przeprowadzać nawet najbardziej zaawansowane badania i pomagać naszym pacjentom w leczeniu ich chorób. Zapraszamy również i Ciebie do przetestowania.

  Data dodania: 08 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • medevac.com.pl »

  Jeśli potrzebują Państwo na terenie Łodzi skorzystać z konsultacji, badań oraz leczenia oferowanego przez dermatologa, to bardzo dobrym miejscem będzie łódzkie centrum medyczne Medevac. Jest to ośrodek, jaki oferuje niezwykle profesjonalne usługi dla młodszych i starszych pacjentów. Zajmuje się on leczeniem trądziku, chorób skórnych, alergii skórnych, bielactwa, nowotworów skóry, chorób pęcherzowych, zaburzeń czynnościowych, czy też chorób tkanki łącznej. Gwarantowany dostęp do wybitnych specjalistów.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika MML Niechrapanie.pl »

  Nasz ośrodek medyczny zapewnia profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące takich dziedzin medycyny jak laryngologia oraz okulistyka. W naszej placówce jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom szeroki zakres badań mikrobiologicznych, histopatologicznych, słuchu. Jednocześnie w naszym ośrodku medycznym współpracujemy również z doświadczonymi specjalistami z takich dziedzin, jak anestezjologia, neurologia, audiologia, interna. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej placówki medycznej oraz do współpracy!

  Data dodania: 05 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Diabetolog Oświęcim - Centrum Medyczne UMS, psychiatra, stomatolog, kardiolog »

  Jeśli poszukujesz porady różnych lekarzy w jednym miejscu, to Centrum Medyczne UMS jest dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Nasza firma oferuje profesjonalne zabiegi medyczne różnego rodzaju. Działa u nas neurolog oświęcim, który zajmuje się leczeniem zarówno dorosłych, jak i dzieci. Obecnie choroby neurologiczne dotykają bowiem nie tylko ludzi starszych. Dodatkowo, we współpracy z kolejnym lekarzem, którym jest psychiatra oświęcim, wykrywalność i likwidacja chorób jest o wiele skuteczniejsze. W trosce o dobro klientów korzystamy z sprawdzonego sprzętu medycznego, aby zagwarantować nieszkodliwość wykonywanych terapii. Z nami nawet cukrzyca nie będzie straszna, o czym może poświadczyć diabetolog oświęcim. Dowiedz się sam - porozmawiaj z naszą poradnią, a my udzielimy odpowiedzi na wszystkie nurtujące cię pytania. Pracujemy w trosce o bezpieczeństwo pacjentów.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • evimed.com.pl »

  Medycyna indywidualna i rodzinna to nasza specjalność. Po przekroczeniu progu naszej kliniki można liczyć na miłą atmosferę i szereg nowoczesnych zabiegów. Jeżeli tylko masz jakieś problemy ze swoim zdrowiem i jeśli nie chcesz czekać w kolejce do specjalistów, to zgłoś się do nas. Chętnie Cię zbadamy i znajdziemy skuteczne rozwiązanie.

  Data dodania: 27 04 2017 · szczegóły wpisu »