Strony związane z hasłem 'apteka':

 • Apteka internetowa uk »

  Internet to wbrew niektórym opiniom niezmiernie przydatny twór ludzkiej myśli technicznej, ale jest taki tylko wtedy gdy potrafi się z niego właściwie korzystać. Daje on ogromne perspektywy i upraszcza pospolite działania takie jak np zakupy. W sklepie internetowym Iapteka możemy odnaleźć mnóstwo niezbędnych specyfików leczniczych, zaczynając od herbat ziołowych, a na suplementach kończąc. Najlepsze jest to że nie musimy wychodzić z ciepłego domu, jest to szczególnie istotne wtedy gdy zmorzy nas grypa. Apteka internetowa uk to doskonałe wyjście z sytuacji także dla tych ludzi którzy nie mają dojścia do ulubionych produktów ze względu na miejsce przebywania. Jeśli oferta pobliskiej apteki w pełni cię nie zadowala odwiedź wirtualną Iaptekę.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leki nasenne »

  Pod adresem tanie-leczenie.pl można odnaleźć wiele różnorodnych produktów farmaceutycznych, ziół, witamin i minerałów, które można zakupić bez recepty. W znacznie atrakcyjniejszej cenie znajdują się leki na przeziębienie, wspomagające pamięć, koncentracje czy odporność. Poza samymi lekami zakupić można kosmetyki Lierac, a wszystko to bez wychodzenia z domu. Apteka online może poszczycić się również różnorodnym asortymentem suplementów diety, które mają za zadanie aktywować organizm do działania i wspomóc w walce ze niepotrzebnymi kilogramami. Zapraszamy do zapoznania się z całą gamą leków oraz dermkosmetyków bez recepty, które oferuje apteka.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • aptekaprima24.pl »

  Nowoczesna apteka internetowa Apteka Prima 24 powstała w 2004 roku. Od tego czasu nieustannie się rozwija, udoskonala ofertę i poszerza swój asortyment. Apteka oferuje szeroki wybór leków gotowych i recepturowych oraz duży asortyment kosmetyków i dermokosmetyków. Produkty zamawiacie Państwo przez Internet, a paczkę dostajecie do domu lub odbieracie osobiście we wskazanym miejscu. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o telefoniczny kontakt – 798 077 177.

  Data dodania: 12 02 2017 · szczegóły wpisu »