szczepaniak-psychology.eu

szczepaniak-psychology.eu Doświadczony psycholog Jolanta Szczepaniak zaprasza osoby, którzy mają problemy natury psychologicznej na konsultacje do gabinetu psychoterapii w Warszawie na Muranowie.
Zapraszamy osoby zmagające się z nerwicą, depresją, lękami, uzależnieniem od alkoholu lub uzależnienie od środków psychoaktywnych, a także osoby przeżywające trudności w związkach.
Jestem wykwalifikowanym psychologiem z wykształceniem uniwersyteckim i wieloletnim doświadczeniem w pracy psychoterapeuty. Pomagam radzić sobie z uzależnienieniami, czy też z problemami natury psychologicznej. Pomagam w kryzysie małżeńskim i kryzysie w relacjach rodzic - dziecko. Wszystkich poszukujących skutecznego psychoterapeuty w Warszawie zapraszam do mojego gabinetu na Muranowie. Więcej informacji o moich terapiach na www. szczepaniak-psychology. eu

Szczegóły strony szczepaniak-psychology.eu:

Podlinkuj stronę szczepaniak-psychology.eu:

szczepaniak-psychology.eu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • psychoterapia Bydgoszcz »

  Wielką wartością jest przyznać się przed samym sobą, że pożąda się konsultacji z zewnątrz. Zamiast więc ukrywać nasze nieodgadnięte problemy przed światem zewnętrznym korzystnie wykorzystać z kompetentnego podparcia. Tegoż sposobu poradą psychologiczną zajmuje się Elżbieta Marchlewicz, jaka udziela wiele wiadomości na temat własnej aktywności na stronie Marchlewicz. com. pl. Odwiedziny na tej stronie internetowej niezbędne są również dla osób pragnących dokonać właściwych dla jakości bycia metamorfoz. W tych oraz wielu innych przykładach warto skorzystać z formularza kontaktowego oraz umówić się na wizytę.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog w Krakowie »

  Kuracja psychologiczna przynależy do uzdrawiających technik ratowania relacji między ludźmi. Jest toteż metoda psychoterapii mająca za założenie ocieplić relacje oraz usunąć wszelkie zaburzenia i nie dopuścić do ich zachodzenia w przyszłości. W znajomym gabinecie kuracja ma wyjątkowy kierunek oraz wywołuje ona do wspólnego poznania się dwojga ludzi tudzież pozbycia się różniących ich zapór. Podczas pracy z terapeutą zrozumieją oni metody na uniknięcie w późniejszym okresie podobnych problemów. Stąd też http://psychologkrk. pl/ skłania do korzystania z tejże metody pomocy.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław »

  Nasz ośrodek psychologiczny Anima pomaga osobom zmierzyć się z ich kłopotami, w dodatku pomaga przezwyciężyć zaburzenia depresyjne i załamania nerwowe. Rzecz jasna realizowana przez nas psychoterapia Wrocław jest efektywna i szczególnie przyjaźnie prowadzona. Na skutek tego chory czuje się jeszcze bardziej odprężony i swobodniej radzi sobie z problemami. Każdy zatrudniony u nas psycholog Wrocław jest pierwszorzędnym i bardzo rzeczowym specjalistą, który świetnie radzi sobie w trudnych i często krytycznych przypadkach. Wytypuj naszą kompetentną pomoc.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aleksandra Sidor psycholog »

  Aleksandra Sidor oferuje specjalistyczne usługi w dziedzinie psychoterapii osób dorosłych. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz przebytym szkoleniom, terapeuta Aleksanda Sidor posiada liczną grupę pacjentów. Psycholog ma dwa pokoje lekarskie, zlokalizowane w Krakowie. Szczegółowa oferta wraz z cennikiem jest zamieszczona pod adresem: www. psycholog-krakow. com.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog »

  Znajdując się na zakręcie życiowym albo też szukając własnej drogi życiowej pożądana jest fachowa pomoc. Taką z pewnością jest w stanie przekazać jakikolwiek dobry psycholog. Jeżeli ktokolwiek z czytających owe słowa mieszka na gruncie województwa Śląskiego, a jeszcze dokładniej w dzielnicach Katowic, Pszczyny, Oświęcimia bądź także Bielska-Białej to koniecznie winien zapoznać się z propozycją znajdującą się na stronie Psycholog. med. pl. Dokładnie tam każda z tychże postaci potrafi uzyskać specjalistyczną poradę psychologiczną, hipnoterapię, a dodatkowo i szereg szkoleń. Psycholog Tychy zagwarantuje Państwu pomoce najznakomitszej wartości, zaś hipnoza wspomoże przezwyciężyć wszystkie kłopoty.

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta poznań »

  Nasz gabinet psychologiczny pomaga każdemu, kto tylko tego potrzebuje. Jeśli borykasz się z jakimś problemem i nie potrafisz sobie samodzielnie z nim poradzić, pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli masz daleko do Poznania, gdzie znajduje się nasz gabinet, zawsze możesz liczyć na pomoc online. Prowadzimy wiele terapii i różnymi metodami. Wszystko uzależnione jest tak naprawdę od klienta i tego, czego on sam potrzebuje - jakiego rodzaju pomocy. U nas na pewno znajdzie odpowiednią pomoc.

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Terapia dzieci z autyzmem Pro-Integris Bydgoszcz »

  U niektórych dzieci wykazujących we wczesnym dzieciństwie zaburzenia rozwoju i zachowania diagnozuje się autyzm. Przedszkole dla dzieci z autyzmem w Bydgoszczy proponuje specjalistyczne zajęcia, które mają przygotować dziecko do edukacji i pomóc mu wykształcić potrzebne umiejętności. Przygotowanie terapii dla dzieci autystycznych rozciąga się na różne sfery rozwoju młodego człowieka - od mowy, przez zdolności sensoryczne, po relacje interpersonalne. Małe grupy zajęciowe, wyposażone sale, doświadczony, wykształcony personel, warsztaty dla dzieci i ich rodziców to tylko część bogatej oferty punktu przedszkolnego dla dzieci z autyzmem w Bydgoszczy.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog internetowy - bezproblemowo.pl »

  Jestem doświadczonym i wykształconym psychologiem i wszystkich swoich pacjentów zapraszam na terapię w formie online. Jest to skuteczna, sprawdzona, bezpieczna i komfortowa metoda. Mogą z niej korzystać osoby bardzo zapracowane i Ci, którzy nie mają jak wyjść z domu. Psycholog internetowy jest do Waszej dyspozycji.

  Data dodania: 26 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Psychoanalitycznej Krzysztof Kosonóg »

  Jestem psychologiem i psychoterapeutą psychoanalitycznym, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży. Specjalizuję się w leczeniu nerwic, depresji i zaburzeń osobowości. Pracuję z osobami, które zmagają się z trudnościami w nawiązywaniu i utrzymywaniu bliskich więzi oraz nastolatkami w kryzysie rozwojowym. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej w publicznych placówkach opieki psychologicznej i praktyce prywatnej. Pracuję zgodnie ze standardami etycznymi Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u doświadczonych psychoanalityków Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego. Ukończyłem 4-letnie Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w ramach szkolenia afiliowanego przy Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej. Jestem absolwentem jednolitych studiów magisterskich na kierunku Psychologia Uniwersytetu Wrocławskiego.

  Data dodania: 14 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • polskineuropsycholog.co.uk »

  Gabinet znany pod nazwą Balance&Change oferuje profesjonalną i skuteczną psychoterapię w Londynie. Oferta kierowana jest przede wszystkim do Polaków mieszkających w tym mieście. W ramach terapii rozwiązywane są problemy par, a także problemy indywidualne związane z porozumiewaniem się z innymi ludźmi, niską samooceną, itp.

  Data dodania: 01 05 2018 · szczegóły wpisu »