szczepaniak-psychology.eu

szczepaniak-psychology.eu Doświadczony psycholog Jolanta Szczepaniak zaprasza osoby, którzy mają problemy natury psychologicznej na konsultacje do gabinetu psychoterapii w Warszawie na Muranowie.
Zapraszamy osoby zmagające się z nerwicą, depresją, lękami, uzależnieniem od alkoholu lub uzależnienie od środków psychoaktywnych, a także osoby przeżywające trudności w związkach.
Jestem wykwalifikowanym psychologiem z wykształceniem uniwersyteckim i wieloletnim doświadczeniem w pracy psychoterapeuty. Pomagam radzić sobie z uzależnienieniami, czy też z problemami natury psychologicznej. Pomagam w kryzysie małżeńskim i kryzysie w relacjach rodzic - dziecko. Wszystkich poszukujących skutecznego psychoterapeuty w Warszawie zapraszam do mojego gabinetu na Muranowie. Więcej informacji o moich terapiach na www. szczepaniak-psychology. eu

Szczegóły strony szczepaniak-psychology.eu:

Podlinkuj stronę szczepaniak-psychology.eu:

szczepaniak-psychology.eu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Warszawa »

  Przykrzejszy czas w życiu nie musi od razu oznaczać dysfunkcyjnych zachowań. Stanowi to wprawdzie okres, gdy potrzebna jest psychoterapia. Jest to niezbędna sytuacja skoro planujemy na świeżo odnowić swoje życie. Zatem również w takich tylko sytuacjach pewną ze skuteczniejszych form jest oczywiście terapia w poradni psychoterapii psychodynamicznej. Dużo na jej temat potrafisz się dowiedzieć pod adresem http://www. psychoterapia-rm. pl/. Nie czekaj już przeciągle oraz zmień swoje działanie już dziś. Psycholog Warszawa czeka oczywiście na Ciebie!

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  oferowana przez nas psychoterapia Warszawa jest korzystna i szczególnie przyjaźnie prowadzona. Wskutek tego chory czuje się z całą pewnością bardziej zrelaksowany i swobodniej radzi sobie z problemami.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • pomoc psychologiczna warszawa »

  Jeśli żyjesz w ciągłym stresie, w dzieciństwie doświadczałeś przemocy w rodzinie, a być może w niedalekim czasie utraciłeś kogoś bliskiego. Prawdopodobnie jest tobie konieczna pomoc psychologa czy terapeuty. Nie czekaj i póki nie jest za późno, zapisz się do specjalisty. Setki osób nie skorzystało ze wsparcia i popełnili samobójstwo. Nie bądź niejaką z osób, która zniszczy sobie los. Każdy ma prawo do załamania. W tym czasie wystarczy wyłącznie poprosić o pomoc, a wszystko skończy się pozytywnie.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc Psychologiczna Wrocław »

  Psychoterapeuta z Wrocławia, Grzegorz Kurowski, oferuje pomoc psychologiczną dla osób dorosłych i młodzieży. Oferta skierowana jest do osób dostrzegających trudności w relacjach z innymi, przechodzących przez kryzysy życiowe, trapionych przez objawy nerwicy bądź depresji, chcących uchwycić sens cierpienia w swoim życiu. Grzegorz Kurowski, praktykując psychoterapię bazuje na nurcie psychodynamicznym, stale konsultując swoją pracę w czasie superwizji prowadzonych przez specjalistów z Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Gabinet psychologiczny znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia. Na spotkanie można umówić się telefonicznie, z około tygodniowym wyprzedzeniem.

  Data dodania: 18 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia par bielsko-biała »

  Psycholog jest specjalistą trudniącym się pomocą ludziom nie radzącym sobie z kłopotami emocjonalnymi, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Psycholog z Bielska Białej dysponuje kompetencje potrzebne do diagnozy zaburzeń z którymi zgłaszają się do niego pacjenci. Pomocy psychologa potrzebuje coraz więcej osób. Osoby, które potrzebują lecznia i doświadczają destabilizacji mogą polegać na wsparciu psychologa z Bielska Białej. Dzięki wizycie u lekarza, który za pomocą terapii pomoże nam rozwiązać nasz problem, odzyskamy wiarę w siebie i nowe spojrzenie na otaczający nas świat. spotkanie u terapeuty pomoże nam nabrać chęci do życia. Psychoterapia z Bielska Białej zajmuje się bieżącymi kłopotami, z jakimi pojawia się pacjent. Lekarz gwarantuje dochować tajemnicy zawodowej. Osoba ta ukazuje się w naszym życiu, by ofiarować właściwą radę. Należy podkreślić, że psycholog z Bielska Białej daje wsparcie człowiekowi lepsze zrozumienie własnych potrzeb, własnego systemu wartości. Ludzie coraz częściej muszą korzystać z wsparcia, szczególnie można to zauważyć w dużychaglomeracjach, gdzie tempo egzystencji jest coraz intensywniejsze, dlatego w gabinecie psychologa z Bielska Białej uzyskamy niezbędne wsparcie. Pary małżeńskie coraz częściej natrafiają na problemy. Sytuacje takie zdarzają się na różnych etapach życia, dlatego terapia par bielsko-biała ofeuje leczenie par małżeńskich. Z wsparcia psychologa par małżeńskich z Bielska Białej powinni skorzystać małżonkowie u których dostrzegają niepokojące postępowania. W takiej sytuacji pary powinni jak najszybciej skierować się do lekarza. Nie wolno odkładać wizyty, gdyż jeden problem rodzi drugi i wówczas tworzy się piramida. Szybkie wizyta u psychologa w celu terapii małżeńskiej w bielsku-białej który zajmuje się rodzinami - za pomocą umiejętnej rozmowy wychwyci nasze obawy i wskaże środki, mające na celu poprawę naszego nastroju.

  Data dodania: 22 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog »

  Chociaż w modzie jest bycie istotą przebojową dynamiczną oraz nie bojącą się wyzwań to jednakże w realności bywa już przeróżnie. Z racji wszędobylskiej presji mnóstwo jednostek ukrywa nasze problemy przed najukochańszymi. Takie posunięcia są niestety nie mniej szkodliwe aniżeli same dolegliwości. Dlatego także zamiast tłumić w sobie owe kłopoty należałoby zapisać się na konsultacjepsychologiczne. pl, co pozwala z pomocą specjalisty wreszcie odzyskać przyjemność z życia. Lokalny gabinet psychologiczny oferuje też pomoc w zmaganiu się z nałogami, mentoring zawodowy, a dodatkowo testy psychologiczne.

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Dobrej Terapii - Toruń, Koszalin »

  Gabinet Dobrej Terapii to miejsce, w którym oferujemy specjalistyczną
  i profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

  Prowadzimy:
  - psychoterapię indywidualną - osoby dorosłe oraz dzieci i młodzież
  - terapię par i małżeństw
  - diagnozę psychologiczną
  - indywidualne poradnictwo wychowawcze i rodzinne
  - psychoedukację
  - konsultacje psychologiczne
  - specjalistyczne szkolenia i warsztaty

  Zapraszamy do naszych gabinetów w Koszalinie i w Toruniu. Nasza strona: www. gabinetdobrejterapii. pl

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Salvate - Twój psycholog dziecięcy w Krakowie »

  Psychologia czy psychiatria potrafi zdziałać cuda. Psycholog Kraków dzięki swojej wiedzy pomoże uporać Ci się z ciągłym zmęczeniem, zasmuceniem, znerwicowaniem. Dobry psycholog Kraków już po pierwszej konsultacji będzie wiedział, w jakim kierunku prowadzić terapię, by ulżyć Ci w cierpieniu. W razie potrzeby i poważniejszych chorób, jak schizofrenia czy depresja - pomoże Ci psychiatra Kraków. Nie należy bać się tych lekarzy. Oni są po to, byś czuł się szczęśliwy!

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra internetowy »

  Psychoterapia przez Internet to nowoczesna forma niesienia pomocy przez doświadczonych specjalistów, niosących pomoc w zakresie alkoholizmu, depresji, niskiej samooceny czy traum różnego rodzaju. Pomoc zapewniona jest całodobowo, w sposób zawsze najlepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb pacjenta.

  Data dodania: 23 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Strefa zmiany »

  Nasz ośrodek rozwoju i psychoterapii oferuje bardzo szeroki asortyment usług dopasowanych do potrzeb i oczekiwań wielu różnych ludzi. Aby móc zapoznać się z nim w bardzo komfortowy i błyskawiczny sposób wystarczy wejść na nasz portal internetowy i przeczytać zamieszczone na nim informacje. Oferujemy wsparcie nie tylko tym osobom, które znalazły się w bardzo trudnej dla siebie sytuacji życiowej, ale i wszystkim tym ludziom, którzy pragną rozwinąć swoje zdolności interpersonalne czy też popracować nad swoimi kontaktami z najbliższymi.

  Data dodania: 18 02 2018 · szczegóły wpisu »