psychoterapiadom.pl

psychoterapiadom.pl Naszym priorytetem jest Pacjent, my nie radzimy, nie oceniamy, nie krytykujemy. Holistyczne spojrzenie na człowieka pomaga Nam w zrozumieniu jego wewnętrznych konfliktów oraz integracji podstawowych elementów jego funkcjonowania. Wierzymy w potencjał każdego człowieka, a także w możliwość aktywowania siły wewnętrznej potrzebnej do uruchomienia procesu zmian. Nasi psychoterapeuci starają się dotrzeć do ciała, umysłu i emocji Pacjentów. W ten sposób mogą efektywniej pracować, tak aby osiągnąć zamierzony sukces oraz satysfakcję Klienta.

Szczegóły strony psychoterapiadom.pl:

Podlinkuj stronę psychoterapiadom.pl:

psychoterapiadom.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Do Nas Najbliżej! - Warszawa »

  Nasza pracownia psychologiczna jest położona najbliżej centrum, zapewniamy darmowy parking, również dla samochodów ciężarowych.Zapraszamy do nas! Mińska 15, Warszawa. tel. 508 444 628.Przeprowadzamy badania wstępne oraz okresowe. Kierowców: zawodowych, pojazdów uprzywilejowanych, pojazdów służbowych, do pracy instruktora / egzaminatora, uczestników wypadków drogowych, po zatrzymaniu prawa jazdy, po spożyciu alkoholu, po zatrzymaniu prawa jazdy, za przekroczenie limitu punktów karnych. Operatorów: wózków widłowych, wózków paletowych, suwnic, żurawi, dźwigów, sprzętu drogowego, sprzętu budowlanego, itp.Szybko i Tanio!

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychologia zdrady »

  Choćby wybitnie wyszukane pary miewają wredniejszy etap w swoim związku. Głęboką sztuką bycia we dwoje stanowi nie opuszczanie za wszą cenę sytuacji dyskusyjnych, lecz ich eliminowanie. Niestety nie wszyscy umieją radzić sobie z tego rodzaju wydarzeniami, a na dodatek mało kto umie przyznać się do potrzeby konsultacji z zewnątrz. Pierwszym ruchem do poprawy relacji w związku może stanowić strona PsychologiaPar. pl, czyli blog o związkach. Jest ona prowadzona przez dwoje terapeutów, którzy są w stopniu nakłonić na poprawę relacji w jakimkolwiek związku.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoterapeuta »

  Szukając wsparcia warto skorzystać z hipnoterapii oraz pomocy psychologicznej. To rzeczywiście wartościowe formy radzenia sobie z kłopotami, jednak stanowią one dość odmienną mentalność. Stąd też tak istotna jest sama osoba Psycholog Tychy, jaki ma nam świadczyć pomoc. Niezmiernie cenną kwestią wydaje się więc to, aby był to wysokiej klasy ekspert w swojej branży. Takim oczywiście jest mgr Patryk Lisikiewicz, o jakiego pracy zawodowej można więcej dowiedzieć się ze strony lisikiewicz. eu. Powinien tam zajrzeć każdy, kto chce się rozwijać, ale do tejże pory brakowało mu właściwego podparcia. Wykorzystuje takie metody jak hipnoza, a ponadto naturopatia.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Pomocy Psychologicznej i Terapii Naturalnych »

  Masz potrzebę wzięcia z kompletnej opieki psychologicznej na terenie Katowic, Tychów, Pszczyny, Oświęcimia i Bielska-Białej? To faktycznie należałoby zaczerpnąć z pomocy psychologa klinicznego, dyplomowanego hipnoterapeuty. Dzięki właśnie tejże uwagi każdy jest w stopniu przezwyciężyć nawet owe najtrudniejsze życiowe zakręty. W naszym Centrum Pomocy Psychologicznej zdobędziesz możliwość wykorzystania z usług Psycholog Tychy. Stosujemy takie formy jak między innymi hipnoza. W celu uzyskania podstawowej umiejętności jak sobie sprostać z tegoż rodzaju sprawami warto odwiedzić witrynę Pomoc-Psychologiczna. edu. pl. Zapraszamy do skorzystania z naszej współpracy psychologicznej.

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Sensus »

  Współcześnie występuje w zbiorowisku coraz większa predyspozycja do popadania w urozmaicenie choroby natury cywilizacyjnej. Pośród tegoż gatunku choróbsk wyjątkowo dużo jest kłopotów natury umysłowej, co wielokrotnie prowadzi do ukrywania tychże problemów. Stanowi to duży mankament, bo na naszą łapę nie zazwyczaj da się podźwignąć z takich ambarasów. Na całkowite szczęście stanowi na taką dolegliwość dobre remedium w formie psychoterapii. Odbywająca się w polskim ośrodku Psychoterapia Sensus to klucz ku nowej jaśniejszej ścieżce życia oraz odzyskaniu harmonii ducha. Po więcej szczegółów przywołujemy na stronę internetową instytutu.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychoterapii Parkowa »

  Gabinet psychoterapii Parkowa oferuje usługi z zakresu psychoterapii Klientom indywidualnym, parom, małżeństwom oraz grupom. Psychoterapeuta mgr Maja Sieliwaniuk-Szekalska pomoże rozwiązać problemy związane z kryzysem, trudnościami emocjonalnymi, z nawiązywaniem lub utrzymywaniem satysfakcjonujących relacji, w relacjach z innymi czy z dziećmi.  Gabinet psychologa Białystok oferujemy usługi szkoleniowe: firmom, pracownikom, instytucjom, organizacjom pozarządowym oraz osobom prywatnym. Obejmują one szkolenia, warsztaty i treningi z zakresu umiejętności interpersonalnych. Dotychczas z naszych usług szkoleniowych skorzystało już kilkadziesiąt firm i instytucji. Psychoterapeuta Białystok pomoże terapia małżeńska.

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczna Włocławek »

  Pragnąc istnieć świadomiej niż dotychczas czy również wyszukując emocjonalnego wsparcia należy bezwzględnie zręcznie wybierać fachowców. W takim oto przypadku Psycholog Włocławek - Poradnia Psychologiczna Sylwia Bruzda będzie najwłaściwszym z możliwych wyborem. Potrzebując podjąć działalność nad sobą należałoby zaczerpnąć z usług dokładnie tego psychologa. Pełny zasięg pomocy na którą mogą liczyć pacjenci znajduje się pod adresem psycholog-wloclawek. pl. Omawiana tu poradnia zajmuje się nie wyłącznie wszechstronnie rozumianą poradą psychologiczną, lecz również organizuje treningi oraz ćwiczenia relaksacyjne.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Czy psychoterapia Toruń nam pomoże? »

  Psychoterapia Toruń to metoda leczenia i jest ona opartą na przesłankach naukowych metodą leczenia zmierzającą do zrozumienia i zmiany mechanizmów odpowiedzialnych za pojawianie się objawów chorób. Psychoterapia Toruń zajmuje się leczeniem takich schorzeń natury psychologicznej jak:  nerwice, zaburzenia osobowości, depresja. Psychoterapia Toruń jako metoda pomocnicza zalecana jest w leczeniu osób uzależnionych, w leczeniu i rehabilitacji chorych psychicznie i osób z chorobami somatycznymi. Psychoterapia Toruń jest sposobnością leczenia, która budzi sprzeczne uczucia: z jednej strony zaciekawienie, z drugiej strach. Psychoterapia Toruń para się psychiką, czyli czymś w co boimy się ingerować. Myśl, że mamy analizować swoją psychikę i coś w niej zmieniać budzi naturalny opór. W znaczącej liczbie przypadków prowadzi do konkluzji, że, coś ze mną nie tak", która bardzo rani miłość własną.Psychoterapia Toruń to metoda leczenie jest przeznaczona przede wszystkim dla osób cierpiących na różnego typu zaburzenia psychiczne. Niemniej jednak psychoterapia Toruń ma znaczenie także dla osób znajdujących się w wypadku kryzysów życiowych, niepotrafiących sobie poradzić w relacjach z ludźmi. Psychoterapia Toruń też przeznaczona jest dla ludzi, które poszukują edukacji na zagadnienie swojego postępowania tak, aby było ono bardziej świadome. Psychoterapia Toruń jest procesem leczenia, który ma prowadzić do zmiany sposobu myślenia i zachowania, i jako taka powinna być odróżniana od innych rodzajów psychologicznej aktywności klinicznej. Psychoterapia Toruń polega na rozmowie pacjenta z psychoterapeutą. Nie oznacza to jednakże, że sam fakt  rozmawiania jest czynnikiem leczącym w psychoterapia Toruń, który prowadzi do wyzdrowienia.

  Data dodania: 10 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog - Katowice »

  Dzisiejszy świat nastręcza wielu trudności i nic dziwnego, że wiele osób ma problemy ze zrozumieniem swoich emocji i uczuć. Te często mogą przytłaczać i uniemożliwiać normalne funkcjonowanie. Zapraszamy do naszego centrum psychoterapii. Być może potrzebują Państwo wsparcia w trudnej sytuacji, a może zauważyli Państwo, że takie wsparcie przydałoby się dziecku, które ma trudności z nauką, snem, czy z poradzeniem sobie z problemami jakie niesie codzienne życie? Zachęcamy do skorzystania z pomocy, jakiej udziela Strefa Bytu.

  Data dodania: 08 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra, Psychoterapeuta Kraków | Magdalena Pelc »

  Świadczę pomoc psychologa, psychoterapeuty dla osób które zagubiły się w życiu i potrzebują profesjonalnej pomocy w powrocie do normalnego życia i funkcjonowania w społeczeństwie. Swój gabinet prowadzę przy ulicy Lenartowicza 21/7 w Krakowie. Jeśli potrzebujesz pomocy, leczenia dobrze trafiłeś - wejdź i skontaktuj się.

  Data dodania: 12 02 2016 · szczegóły wpisu »