psychoterapiadom.pl

psychoterapiadom.pl Naszym priorytetem jest Pacjent, my nie radzimy, nie oceniamy, nie krytykujemy. Holistyczne spojrzenie na człowieka pomaga Nam w zrozumieniu jego wewnętrznych konfliktów oraz integracji podstawowych elementów jego funkcjonowania. Wierzymy w potencjał każdego człowieka, a także w możliwość aktywowania siły wewnętrznej potrzebnej do uruchomienia procesu zmian. Nasi psychoterapeuci starają się dotrzeć do ciała, umysłu i emocji Pacjentów. W ten sposób mogą efektywniej pracować, tak aby osiągnąć zamierzony sukces oraz satysfakcję Klienta.

Szczegóły strony psychoterapiadom.pl:

Podlinkuj stronę psychoterapiadom.pl:

psychoterapiadom.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Do Nas Najbliżej! - Warszawa »

  Nasza pracownia psychologiczna jest położona najbliżej centrum, zapewniamy darmowy parking, również dla samochodów ciężarowych.Zapraszamy do nas! Mińska 15, Warszawa. tel. 508 444 628.Przeprowadzamy badania wstępne oraz okresowe. Kierowców: zawodowych, pojazdów uprzywilejowanych, pojazdów służbowych, do pracy instruktora / egzaminatora, uczestników wypadków drogowych, po zatrzymaniu prawa jazdy, po spożyciu alkoholu, po zatrzymaniu prawa jazdy, za przekroczenie limitu punktów karnych. Operatorów: wózków widłowych, wózków paletowych, suwnic, żurawi, dźwigów, sprzętu drogowego, sprzętu budowlanego, itp.Szybko i Tanio!

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog w Andover »

  Specjalizujemy się w pomocy jednostkom, odczuwających problemy. Jeżeli człowiek odczuwa problem na podłożu psychologicznym, posiada depresję, ma trudności albo jakieś dylematy, czy też lęki w prywatnym miejscu pracy - winien niezwłocznie zaczerpnąć z usług wytrawnego specjalisty, którym jest psycholog. Ułatwi Tobie w niełatwych chwilach, naprowadzi na właściwy kierunek sądzenia, co uprości ogarnięcie swoich refleksji. Wizytując reklamowaną stronę wyszukasz na niej porady, symptomy, oraz też wszelkie typy schorzeń umysłowych. Wykorzystaj z usług specjalistów - umów się z nami.

  Data dodania: 21 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog w Krakowie »

  Kuracja psychologiczna przynależy do uzdrawiających technik ratowania relacji między ludźmi. Jest toteż metoda psychoterapii mająca za założenie ocieplić relacje oraz usunąć wszelkie zaburzenia i nie dopuścić do ich zachodzenia w przyszłości. W znajomym gabinecie kuracja ma wyjątkowy kierunek oraz wywołuje ona do wspólnego poznania się dwojga ludzi tudzież pozbycia się różniących ich zapór. Podczas pracy z terapeutą zrozumieją oni metody na uniknięcie w późniejszym okresie podobnych problemów. Stąd też http://psychologkrk. pl/ skłania do korzystania z tejże metody pomocy.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie PTSD Skierniewice »

  Studio Nowych Możliwości realizuje szerokie usługi w dziedzinie pomocy psychologicznej. Dla pacjentów oferujemy wsparcie w dziedzinie fobii. Prowadzimy terapię na polu psychologii kryzysu. Nasza siedziba znajduje się w Skierniewicach. Studio Nowych Możliwości przeprowadza również godne polecenia zajęcia psychoedukacyjne.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Niekiedy zdarzają się smutne sytuacje, których przetrwanie jest bardzo trudne. Niekiedy nie zdajemy sobie sprawy wagi problemu, który nas spotyka. Działamy wieloetapowo i udostępniamy indywidualną pomoc, ale poza tym fachowe konsultacje rodzinne. Zapewniamy miłą atmosferę i także bezpieczeństwo. Psychoterapia zacznij - od dziś.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Sensus »

  Współcześnie występuje w zbiorowisku coraz większa predyspozycja do popadania w urozmaicenie choroby natury cywilizacyjnej. Pośród tegoż gatunku choróbsk wyjątkowo dużo jest kłopotów natury umysłowej, co wielokrotnie prowadzi do ukrywania tychże problemów. Stanowi to duży mankament, bo na naszą łapę nie zazwyczaj da się podźwignąć z takich ambarasów. Na całkowite szczęście stanowi na taką dolegliwość dobre remedium w formie psychoterapii. Odbywająca się w polskim ośrodku Psychoterapia Sensus to klucz ku nowej jaśniejszej ścieżce życia oraz odzyskaniu harmonii ducha. Po więcej szczegółów przywołujemy na stronę internetową instytutu.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia par bielsko-biała »

  Psycholog jest specjalistą trudniącym się pomocą ludziom nie radzącym sobie z kłopotami emocjonalnymi, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Psycholog z Bielska Białej dysponuje kompetencje potrzebne do diagnozy zaburzeń z którymi zgłaszają się do niego pacjenci. Pomocy psychologa potrzebuje coraz więcej osób. Osoby, które potrzebują lecznia i doświadczają destabilizacji mogą polegać na wsparciu psychologa z Bielska Białej. Dzięki wizycie u lekarza, który za pomocą terapii pomoże nam rozwiązać nasz problem, odzyskamy wiarę w siebie i nowe spojrzenie na otaczający nas świat. spotkanie u terapeuty pomoże nam nabrać chęci do życia. Psychoterapia z Bielska Białej zajmuje się bieżącymi kłopotami, z jakimi pojawia się pacjent. Lekarz gwarantuje dochować tajemnicy zawodowej. Osoba ta ukazuje się w naszym życiu, by ofiarować właściwą radę. Należy podkreślić, że psycholog z Bielska Białej daje wsparcie człowiekowi lepsze zrozumienie własnych potrzeb, własnego systemu wartości. Ludzie coraz częściej muszą korzystać z wsparcia, szczególnie można to zauważyć w dużychaglomeracjach, gdzie tempo egzystencji jest coraz intensywniejsze, dlatego w gabinecie psychologa z Bielska Białej uzyskamy niezbędne wsparcie. Pary małżeńskie coraz częściej natrafiają na problemy. Sytuacje takie zdarzają się na różnych etapach życia, dlatego terapia par bielsko-biała ofeuje leczenie par małżeńskich. Z wsparcia psychologa par małżeńskich z Bielska Białej powinni skorzystać małżonkowie u których dostrzegają niepokojące postępowania. W takiej sytuacji pary powinni jak najszybciej skierować się do lekarza. Nie wolno odkładać wizyty, gdyż jeden problem rodzi drugi i wówczas tworzy się piramida. Szybkie wizyta u psychologa w celu terapii małżeńskiej w bielsku-białej który zajmuje się rodzinami - za pomocą umiejętnej rozmowy wychwyci nasze obawy i wskaże środki, mające na celu poprawę naszego nastroju.

  Data dodania: 22 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczna Włocławek »

  Pragnąc istnieć świadomiej niż dotychczas czy również wyszukując emocjonalnego wsparcia należy bezwzględnie zręcznie wybierać fachowców. W takim oto przypadku Psycholog Włocławek - Poradnia Psychologiczna Sylwia Bruzda będzie najwłaściwszym z możliwych wyborem. Potrzebując podjąć działalność nad sobą należałoby zaczerpnąć z usług dokładnie tego psychologa. Pełny zasięg pomocy na którą mogą liczyć pacjenci znajduje się pod adresem psycholog-wloclawek. pl. Omawiana tu poradnia zajmuje się nie wyłącznie wszechstronnie rozumianą poradą psychologiczną, lecz również organizuje treningi oraz ćwiczenia relaksacyjne.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog dziecięcy Łódź »

  Autyzm to pełne zakłócenie rozwoju. Zaburzenie to rozpoczyna ukazywać się przed trzecim rokiem życia. Autyzm objawia się szczególnie w zamknięciu się w swoim wewnętrznym świecie i wyłączaniu się z ogarniającej realności. Nasz zespół w miejscowości Łódź stanowią wyspecjalizowani psycholodzy uczący się od najlepszych, dysponujący wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu leczeniu dzieci z zaburzeniami rozwojowymi. Nasi profesjonaliści przeszli staże we wszystkich ośrodkach behawioralnych na terenie naszego kraju oraz zyskali zasób wiedzy o terapii w Stanach Zjednoczonych. Systematycznie zgłębiamy tę naukę na konferencjach, szkoleniach i stażach, wskutek tego terapia autyzm Łódź i diagnoza autyzmu Łódź w naszym Centrum Futurum spełnia kanony międzynarodowe. Poznajemy dzieci i ich sposób bycia dlatego jest nam bez trudu wejść w ich rzeczywistość i pomóc im nauczyć się aktywności w trudnym dla nich środowisku. Prowadzone przez nas dzieci i młodzież uzyskują sukcesy, krok po kroku nabywają nowe umiejętności, a jakość ich życia i rodziny znacznie się doskonali. Psycholog dziecięcy Łódź wzmacnia warstwy emocjonalne, społeczne i intelektualne. Skupia się na nauce umiejętnego odnoszenia i utrzymywania relacji społecznych, spostrzegania i kontroli stanów emocjonalnych, rozwijaniu logicznego myślenia i skupieniu oraz wspieraniu sfery motywacyjnej dziecka. Zapraszamy do Łodzi Centrum Futurum!!!

  Data dodania: 10 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia dzieci z autyzmem Pro-Integris Bydgoszcz »

  U niektórych dzieci wykazujących we wczesnym dzieciństwie zaburzenia rozwoju i zachowania diagnozuje się autyzm. Przedszkole dla dzieci z autyzmem w Bydgoszczy proponuje specjalistyczne zajęcia, które mają przygotować dziecko do edukacji i pomóc mu wykształcić potrzebne umiejętności. Przygotowanie terapii dla dzieci autystycznych rozciąga się na różne sfery rozwoju młodego człowieka - od mowy, przez zdolności sensoryczne, po relacje interpersonalne. Małe grupy zajęciowe, wyposażone sale, doświadczony, wykształcony personel, warsztaty dla dzieci i ich rodziców to tylko część bogatej oferty punktu przedszkolnego dla dzieci z autyzmem w Bydgoszczy.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »