Psychoterapia Podkategoria: Psychoterapia

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Psycholog dziecięcy Łódź »

  Autyzm to pełne zakłócenie rozwoju. Zaburzenie to rozpoczyna ukazywać się przed trzecim rokiem życia. Autyzm objawia się szczególnie w zamknięciu się w swoim wewnętrznym świecie i wyłączaniu się z ogarniającej realności. Nasz zespół w miejscowości Łódź stanowią wyspecjalizowani psycholodzy uczący się od najlepszych, dysponujący wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu leczeniu dzieci z zaburzeniami rozwojowymi. Nasi profesjonaliści przeszli staże we wszystkich ośrodkach behawioralnych na terenie naszego kraju oraz zyskali zasób wiedzy o terapii w Stanach Zjednoczonych. Systematycznie zgłębiamy tę naukę na konferencjach, szkoleniach i stażach, wskutek tego terapia autyzm Łódź i diagnoza autyzmu Łódź w naszym Centrum Futurum spełnia kanony międzynarodowe. Poznajemy dzieci i ich sposób bycia dlatego jest nam bez trudu wejść w ich rzeczywistość i pomóc im nauczyć się aktywności w trudnym dla nich środowisku. Prowadzone przez nas dzieci i młodzież uzyskują sukcesy, krok po kroku nabywają nowe umiejętności, a jakość ich życia i rodziny znacznie się doskonali. Psycholog dziecięcy Łódź wzmacnia warstwy emocjonalne, społeczne i intelektualne. Skupia się na nauce umiejętnego odnoszenia i utrzymywania relacji społecznych, spostrzegania i kontroli stanów emocjonalnych, rozwijaniu logicznego myślenia i skupieniu oraz wspieraniu sfery motywacyjnej dziecka. Zapraszamy do Łodzi Centrum Futurum!!!

  Data dodania: 10 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog »

  Znajdując się na zakręcie życiowym albo też szukając własnej drogi życiowej pożądana jest fachowa pomoc. Taką z pewnością jest w stanie przekazać jakikolwiek dobry psycholog. Jeżeli ktokolwiek z czytających owe słowa mieszka na gruncie województwa Śląskiego, a jeszcze dokładniej w dzielnicach Katowic, Pszczyny, Oświęcimia bądź także Bielska-Białej to koniecznie winien zapoznać się z propozycją znajdującą się na stronie Psycholog. med. pl. Dokładnie tam każda z tychże postaci potrafi uzyskać specjalistyczną poradę psychologiczną, hipnoterapię, a dodatkowo i szereg szkoleń. Psycholog Tychy zagwarantuje Państwu pomoce najznakomitszej wartości, zaś hipnoza wspomoże przezwyciężyć wszystkie kłopoty.

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Ursynów »

  Strategia psychoterapii dostępna w naszym gabinecie jest właściwa polecenia w przykładzie, kiedy u chorych zachodzą przeszkody w zależnościach międzyludzkich. Jest ona wykonywana jedynie w przypadku gdy obie strony konfliktu decydują się na rozpoczęcie dyskusji. Psychoterapia jest również przydzielona do osób pragnących usprawnić i utrwalić swoje relacje z otoczeniem. Głównym przedmiotem swej terapeutyki jest uzyskanie w jej trakcie jak najlepszego zrozumienia się partnerów i wzajemne pracowanie nad rozwojem któregokolwiek z partnerów. Nasza terapeutyka odnosi wynik w przypadku, kiedy pacjenci są zmotywowani w konfrontacji z kłopotami. Nie czekaj zgłoś się jeszcze dziś!

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Sensus »

  Współcześnie występuje w zbiorowisku coraz większa predyspozycja do popadania w urozmaicenie choroby natury cywilizacyjnej. Pośród tegoż gatunku choróbsk wyjątkowo dużo jest kłopotów natury umysłowej, co wielokrotnie prowadzi do ukrywania tychże problemów. Stanowi to duży mankament, bo na naszą łapę nie zazwyczaj da się podźwignąć z takich ambarasów. Na całkowite szczęście stanowi na taką dolegliwość dobre remedium w formie psychoterapii. Odbywająca się w polskim ośrodku Psychoterapia Sensus to klucz ku nowej jaśniejszej ścieżce życia oraz odzyskaniu harmonii ducha. Po więcej szczegółów przywołujemy na stronę internetową instytutu.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • pomoc psychologiczna warszawa »

  Jeśli żyjesz w ciągłym stresie, w dzieciństwie doświadczałeś przemocy w rodzinie, a być może w niedalekim czasie utraciłeś kogoś bliskiego. Prawdopodobnie jest tobie konieczna pomoc psychologa czy terapeuty. Nie czekaj i póki nie jest za późno, zapisz się do specjalisty. Setki osób nie skorzystało ze wsparcia i popełnili samobójstwo. Nie bądź niejaką z osób, która zniszczy sobie los. Każdy ma prawo do załamania. W tym czasie wystarczy wyłącznie poprosić o pomoc, a wszystko skończy się pozytywnie.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław »

  Nasz ośrodek psychologiczny Anima pomaga osobom zmierzyć się z ich kłopotami, w dodatku pomaga przezwyciężyć zaburzenia depresyjne i załamania nerwowe. Rzecz jasna realizowana przez nas psychoterapia Wrocław jest efektywna i szczególnie przyjaźnie prowadzona. Na skutek tego chory czuje się jeszcze bardziej odprężony i swobodniej radzi sobie z problemami. Każdy zatrudniony u nas psycholog Wrocław jest pierwszorzędnym i bardzo rzeczowym specjalistą, który świetnie radzi sobie w trudnych i często krytycznych przypadkach. Wytypuj naszą kompetentną pomoc.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczna Włocławek »

  Pragnąc istnieć świadomiej niż dotychczas czy również wyszukując emocjonalnego wsparcia należy bezwzględnie zręcznie wybierać fachowców. W takim oto przypadku Psycholog Włocławek - Poradnia Psychologiczna Sylwia Bruzda będzie najwłaściwszym z możliwych wyborem. Potrzebując podjąć działalność nad sobą należałoby zaczerpnąć z usług dokładnie tego psychologa. Pełny zasięg pomocy na którą mogą liczyć pacjenci znajduje się pod adresem psycholog-wloclawek. pl. Omawiana tu poradnia zajmuje się nie wyłącznie wszechstronnie rozumianą poradą psychologiczną, lecz również organizuje treningi oraz ćwiczenia relaksacyjne.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Bytom - csip.pl »

  Czy w Twoim związku coraz częściej dochodzi do kłótni i czujesz, że nie możesz dogadać się ze swoim partnerem już tak dobrze jak kiedyś? Nie warto się poddawać i należy walczyć o miłość. Jednym ze sposobów może być pójście do pani psycholog Bytom, która postara się znaleźć optymalne rozwiązanie dla waszych problemów. Olbrzymie doświadczenie pozwala jej na profesjonalne świadczenie swoich usług i pomoc kolejnym zagubionym osobom. Zajrzyj na stronę, gdzie znajdziesz najważniejsze informacje kontaktowe.

  Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Terapeuci Kraków »

  Ludzie boją się przyznać do potrzeby przyjęcia, bowiem uznają to za element słabości. Tego modelu działanie nie tylko nie posiada nic wspólnego z prawdziwością, lecz także jest niezwykle poważne w rezultatach. Stąd także lokalna przychodnia psychologiczna uchyla drzwi przed każdym potrzebującym. W ramach własnej działalności oferujemy osobistą psychoterapię, pomoc dla par i całych familii. Jednym słowem dla ludzi nieradzących sobie z przewyższającymi ich problemami. Zachęcamy ludzi do zaczerpnięcia z formularza kontaktowego na stronie OtworzDrzwi. com. pl i umówienia się na wizytację. Z nami każdemu otworzą się drzwi do dobrodziejstwa.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  oferowana przez nas psychoterapia Warszawa jest korzystna i szczególnie przyjaźnie prowadzona. Wskutek tego chory czuje się z całą pewnością bardziej zrelaksowany i swobodniej radzi sobie z problemami.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychokompas.pl »

  Nie możesz sobie sam poradzić z własnymi problemami. Ludzie Cię coraz bardziej denerwują. Właśnie dla takich osób jak Ty powstała ta poradnia. To żaden wstyd do niej chodzić. Przecież każdy z nas chce się czuć bardzo dobrze we własnym ciele. Nie ważne czy rano czy po południu. Działamy i staramy się pomóc o każdej porze. Patrząc ile ludzi ma problemy i nie mogą sobie z nimi poradzić, wyszliśmy naprzeciw ich potrzebom. Do Państwa dyspozycji stworzyliśmy psychoterapię, z której korzysta coraz więcej ludzi.

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog »

  Chociaż w modzie jest bycie istotą przebojową dynamiczną oraz nie bojącą się wyzwań to jednakże w realności bywa już przeróżnie. Z racji wszędobylskiej presji mnóstwo jednostek ukrywa nasze problemy przed najukochańszymi. Takie posunięcia są niestety nie mniej szkodliwe aniżeli same dolegliwości. Dlatego także zamiast tłumić w sobie owe kłopoty należałoby zapisać się na konsultacjepsychologiczne. pl, co pozwala z pomocą specjalisty wreszcie odzyskać przyjemność z życia. Lokalny gabinet psychologiczny oferuje też pomoc w zmaganiu się z nałogami, mentoring zawodowy, a dodatkowo testy psychologiczne.

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Niekiedy zdarzają się smutne sytuacje, których przetrwanie jest bardzo trudne. Niekiedy nie zdajemy sobie sprawy wagi problemu, który nas spotyka. Działamy wieloetapowo i udostępniamy indywidualną pomoc, ale poza tym fachowe konsultacje rodzinne. Zapewniamy miłą atmosferę i także bezpieczeństwo. Psychoterapia zacznij - od dziś.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Dobrej Terapii - Toruń, Koszalin »

  Gabinet Dobrej Terapii to miejsce, w którym oferujemy specjalistyczną
  i profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

  Prowadzimy:
  - psychoterapię indywidualną - osoby dorosłe oraz dzieci i młodzież
  - terapię par i małżeństw
  - diagnozę psychologiczną
  - indywidualne poradnictwo wychowawcze i rodzinne
  - psychoedukację
  - konsultacje psychologiczne
  - specjalistyczne szkolenia i warsztaty

  Zapraszamy do naszych gabinetów w Koszalinie i w Toruniu. Nasza strona: www. gabinetdobrejterapii. pl

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Pomocy Psychologicznej i Terapii Naturalnych »

  Masz potrzebę wzięcia z kompletnej opieki psychologicznej na terenie Katowic, Tychów, Pszczyny, Oświęcimia i Bielska-Białej? To faktycznie należałoby zaczerpnąć z pomocy psychologa klinicznego, dyplomowanego hipnoterapeuty. Dzięki właśnie tejże uwagi każdy jest w stopniu przezwyciężyć nawet owe najtrudniejsze życiowe zakręty. W naszym Centrum Pomocy Psychologicznej zdobędziesz możliwość wykorzystania z usług Psycholog Tychy. Stosujemy takie formy jak między innymi hipnoza. W celu uzyskania podstawowej umiejętności jak sobie sprostać z tegoż rodzaju sprawami warto odwiedzić witrynę Pomoc-Psychologiczna. edu. pl. Zapraszamy do skorzystania z naszej współpracy psychologicznej.

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc Psychologiczna Wrocław »

  Psychoterapeuta z Wrocławia, Grzegorz Kurowski, oferuje pomoc psychologiczną dla osób dorosłych i młodzieży. Oferta skierowana jest do osób dostrzegających trudności w relacjach z innymi, przechodzących przez kryzysy życiowe, trapionych przez objawy nerwicy bądź depresji, chcących uchwycić sens cierpienia w swoim życiu. Grzegorz Kurowski, praktykując psychoterapię bazuje na nurcie psychodynamicznym, stale konsultując swoją pracę w czasie superwizji prowadzonych przez specjalistów z Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Gabinet psychologiczny znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia. Na spotkanie można umówić się telefonicznie, z około tygodniowym wyprzedzeniem.

  Data dodania: 18 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Mnóstwo postaci na dróżce własnego bycia zmaga się z kłopotami. Jedni radzą sobie z nimi na własną łapę, ale jest także grupa nie dająca sobie samodzielnie z nimi rady. Nie jest niczym wstydliwym apelować o pomoc. Świetną formą współpracy jest psychoterapeuta-krakow. eu, która to powoduje ukojenie ludziom będącym w potrzebie. Naprawdę warto zaczerpnąć z terapii oraz na nowo bawić się pełnią życia. Należałoby ponieść emocjonalne finansowe, ażeby na zawsze już polepszyć luksus swojego życia. Zapraszam serdecznie wszystkich do swojego do gabinetu w Krakowie.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog w Gdańśku »

  Znana oraz dobra przychodnia psychoterapeutyczna z Gdańska oferuje własne profesjonalne usługi. Zwiedzając nasz gabinet mogą Państwo zaczerpnąć z kuracji poznawczo-behawioralnej, która znakomicie sprawdza się w przykładzie poszczególnych sposobów pomocowych, a także jako pomoc familiom, małżonkom oraz jak terapia zbiorowa. Ludzie korzystający spośród pomocy naszego instytutu z pewnością odkryją u nas ukojenie, gdyż wspólnie dążymy do identyfikacji oraz zrozumienia problemów. Z pewnością należałoby również zajrzeć witrynę naszego gabinetu w celu poznania wszystkich technik porady psychologicznej oraz skontaktowania się na wizytę w gabinecie.

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Do Nas Najbliżej! - Warszawa »

  Nasza pracownia psychologiczna jest położona najbliżej centrum, zapewniamy darmowy parking, również dla samochodów ciężarowych.Zapraszamy do nas! Mińska 15, Warszawa. tel. 508 444 628.Przeprowadzamy badania wstępne oraz okresowe. Kierowców: zawodowych, pojazdów uprzywilejowanych, pojazdów służbowych, do pracy instruktora / egzaminatora, uczestników wypadków drogowych, po zatrzymaniu prawa jazdy, po spożyciu alkoholu, po zatrzymaniu prawa jazdy, za przekroczenie limitu punktów karnych. Operatorów: wózków widłowych, wózków paletowych, suwnic, żurawi, dźwigów, sprzętu drogowego, sprzętu budowlanego, itp.Szybko i Tanio!

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychomedic.pl »

  Myślisz, że wszystko już stracone, a Twojego związku nie da się uratować? Daj Wam jeszcze jedną szansę. Na problemy trzeba spojrzeć z dystansu. A najlepiej, jeśli zrobić to specjalista. Zgłoś się do Psychomedic. To przychodnia, która pomaga nie tylko indywidualnym osobom, ale także parom. Terapia par to program stworzony specjalnie dla Was. Dzięki zajęciom z psychologami posiadającymi ogromne zawodowe doświadczenie, zrozumiecie, co tak naprawdę wydarzyło się w waszym związku i co możecie zrobić, by poprawić relacje.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychoterapia

(9)

Psychoterapia - nowa strona:

Adres: