polskineuropsycholog.co.uk

polskineuropsycholog.co.uk Gabinet znany pod nazwą Balance&Change oferuje profesjonalną i skuteczną psychoterapię w Londynie. Oferta kierowana jest przede wszystkim do Polaków mieszkających w tym mieście. W ramach terapii rozwiązywane są problemy par, a także problemy indywidualne związane z porozumiewaniem się z innymi ludźmi, niską samooceną, itp.

Szczegóły strony www.polskineuropsycholog.co.uk:

Podlinkuj stronę www.polskineuropsycholog.co.uk:

polskineuropsycholog.co.uk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Wrocław »

  Nasz ośrodek psychologiczny Anima pomaga osobom zmierzyć się z ich kłopotami, w dodatku pomaga przezwyciężyć zaburzenia depresyjne i załamania nerwowe. Rzecz jasna realizowana przez nas psychoterapia Wrocław jest efektywna i szczególnie przyjaźnie prowadzona. Na skutek tego chory czuje się jeszcze bardziej odprężony i swobodniej radzi sobie z problemami. Każdy zatrudniony u nas psycholog Wrocław jest pierwszorzędnym i bardzo rzeczowym specjalistą, który świetnie radzi sobie w trudnych i często krytycznych przypadkach. Wytypuj naszą kompetentną pomoc.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Jestem lekarzem psychologiem i psychoterapeutą, który oferuje swoje usługi w Warszawie. Jeżeli poszukujesz godnego zaufania lekarza w stolicy to umów się na konsultację ze mną. W zakres moich usług wlicza się psychoterapia oraz sesje dla rodzin. Psycholog Mokotów to rozwiązanie, na które powinieneś się zdecydować, jeśli nie umiesz poradzić sobie własnymi lękami lub przytłacza Cię otaczający Cię świat. Psychika ludzka wymaga potrzebnego wsparcia, ponieważ czasami chyli się ku upadkowi. Jestem zaufanym lekarzem, który w każdym wypadku wysłucha każdego Pacjenta, bez względu na wiek lub przekonania.

  Data dodania: 15 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoterapeuta »

  Szukając wsparcia warto skorzystać z hipnoterapii oraz pomocy psychologicznej. To rzeczywiście wartościowe formy radzenia sobie z kłopotami, jednak stanowią one dość odmienną mentalność. Stąd też tak istotna jest sama osoba Psycholog Tychy, jaki ma nam świadczyć pomoc. Niezmiernie cenną kwestią wydaje się więc to, aby był to wysokiej klasy ekspert w swojej branży. Takim oczywiście jest mgr Patryk Lisikiewicz, o jakiego pracy zawodowej można więcej dowiedzieć się ze strony lisikiewicz. eu. Powinien tam zajrzeć każdy, kto chce się rozwijać, ale do tejże pory brakowało mu właściwego podparcia. Wykorzystuje takie metody jak hipnoza, a ponadto naturopatia.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Pomocy Psychologicznej i Terapii Naturalnych »

  Masz potrzebę wzięcia z kompletnej opieki psychologicznej na terenie Katowic, Tychów, Pszczyny, Oświęcimia i Bielska-Białej? To faktycznie należałoby zaczerpnąć z pomocy psychologa klinicznego, dyplomowanego hipnoterapeuty. Dzięki właśnie tejże uwagi każdy jest w stopniu przezwyciężyć nawet owe najtrudniejsze życiowe zakręty. W naszym Centrum Pomocy Psychologicznej zdobędziesz możliwość wykorzystania z usług Psycholog Tychy. Stosujemy takie formy jak między innymi hipnoza. W celu uzyskania podstawowej umiejętności jak sobie sprostać z tegoż rodzaju sprawami warto odwiedzić witrynę Pomoc-Psychologiczna. edu. pl. Zapraszamy do skorzystania z naszej współpracy psychologicznej.

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia par bielsko-biała »

  Psycholog jest specjalistą trudniącym się pomocą ludziom nie radzącym sobie z kłopotami emocjonalnymi, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Psycholog z Bielska Białej dysponuje kompetencje potrzebne do diagnozy zaburzeń z którymi zgłaszają się do niego pacjenci. Pomocy psychologa potrzebuje coraz więcej osób. Osoby, które potrzebują lecznia i doświadczają destabilizacji mogą polegać na wsparciu psychologa z Bielska Białej. Dzięki wizycie u lekarza, który za pomocą terapii pomoże nam rozwiązać nasz problem, odzyskamy wiarę w siebie i nowe spojrzenie na otaczający nas świat. spotkanie u terapeuty pomoże nam nabrać chęci do życia. Psychoterapia z Bielska Białej zajmuje się bieżącymi kłopotami, z jakimi pojawia się pacjent. Lekarz gwarantuje dochować tajemnicy zawodowej. Osoba ta ukazuje się w naszym życiu, by ofiarować właściwą radę. Należy podkreślić, że psycholog z Bielska Białej daje wsparcie człowiekowi lepsze zrozumienie własnych potrzeb, własnego systemu wartości. Ludzie coraz częściej muszą korzystać z wsparcia, szczególnie można to zauważyć w dużychaglomeracjach, gdzie tempo egzystencji jest coraz intensywniejsze, dlatego w gabinecie psychologa z Bielska Białej uzyskamy niezbędne wsparcie. Pary małżeńskie coraz częściej natrafiają na problemy. Sytuacje takie zdarzają się na różnych etapach życia, dlatego terapia par bielsko-biała ofeuje leczenie par małżeńskich. Z wsparcia psychologa par małżeńskich z Bielska Białej powinni skorzystać małżonkowie u których dostrzegają niepokojące postępowania. W takiej sytuacji pary powinni jak najszybciej skierować się do lekarza. Nie wolno odkładać wizyty, gdyż jeden problem rodzi drugi i wówczas tworzy się piramida. Szybkie wizyta u psychologa w celu terapii małżeńskiej w bielsku-białej który zajmuje się rodzinami - za pomocą umiejętnej rozmowy wychwyci nasze obawy i wskaże środki, mające na celu poprawę naszego nastroju.

  Data dodania: 22 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychoterapii Parkowa »

  Gabinet psychoterapii Parkowa oferuje usługi z zakresu psychoterapii Klientom indywidualnym, parom, małżeństwom oraz grupom. Psychoterapeuta mgr Maja Sieliwaniuk-Szekalska pomoże rozwiązać problemy związane z kryzysem, trudnościami emocjonalnymi, z nawiązywaniem lub utrzymywaniem satysfakcjonujących relacji, w relacjach z innymi czy z dziećmi.  Gabinet psychologa Białystok oferujemy usługi szkoleniowe: firmom, pracownikom, instytucjom, organizacjom pozarządowym oraz osobom prywatnym. Obejmują one szkolenia, warsztaty i treningi z zakresu umiejętności interpersonalnych. Dotychczas z naszych usług szkoleniowych skorzystało już kilkadziesiąt firm i instytucji. Psychoterapeuta Białystok pomoże terapia małżeńska.

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog dziecięcy Łódź »

  Autyzm to pełne zakłócenie rozwoju. Zaburzenie to rozpoczyna ukazywać się przed trzecim rokiem życia. Autyzm objawia się szczególnie w zamknięciu się w swoim wewnętrznym świecie i wyłączaniu się z ogarniającej realności. Nasz zespół w miejscowości Łódź stanowią wyspecjalizowani psycholodzy uczący się od najlepszych, dysponujący wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu leczeniu dzieci z zaburzeniami rozwojowymi. Nasi profesjonaliści przeszli staże we wszystkich ośrodkach behawioralnych na terenie naszego kraju oraz zyskali zasób wiedzy o terapii w Stanach Zjednoczonych. Systematycznie zgłębiamy tę naukę na konferencjach, szkoleniach i stażach, wskutek tego terapia autyzm Łódź i diagnoza autyzmu Łódź w naszym Centrum Futurum spełnia kanony międzynarodowe. Poznajemy dzieci i ich sposób bycia dlatego jest nam bez trudu wejść w ich rzeczywistość i pomóc im nauczyć się aktywności w trudnym dla nich środowisku. Prowadzone przez nas dzieci i młodzież uzyskują sukcesy, krok po kroku nabywają nowe umiejętności, a jakość ich życia i rodziny znacznie się doskonali. Psycholog dziecięcy Łódź wzmacnia warstwy emocjonalne, społeczne i intelektualne. Skupia się na nauce umiejętnego odnoszenia i utrzymywania relacji społecznych, spostrzegania i kontroli stanów emocjonalnych, rozwijaniu logicznego myślenia i skupieniu oraz wspieraniu sfery motywacyjnej dziecka. Zapraszamy do Łodzi Centrum Futurum!!!

  Data dodania: 10 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychomedic.pl »

  Myślisz, że wszystko już stracone, a Twojego związku nie da się uratować? Daj Wam jeszcze jedną szansę. Na problemy trzeba spojrzeć z dystansu. A najlepiej, jeśli zrobić to specjalista. Zgłoś się do Psychomedic. To przychodnia, która pomaga nie tylko indywidualnym osobom, ale także parom. Terapia par to program stworzony specjalnie dla Was. Dzięki zajęciom z psychologami posiadającymi ogromne zawodowe doświadczenie, zrozumiecie, co tak naprawdę wydarzyło się w waszym związku i co możecie zrobić, by poprawić relacje.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii psychoanalitycznej w Katowicach - Psycholog Sebastian Orynczak »

  Zajmuję się psychoterapią i psychologią na Śląsku, mam prywatny gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej. Moja oferta jest ukierunkowana do wszystkich osób jak dorosłych i dzieci czy młodzieży.

  W razie, gdy nie jesteś świadom tego czy potrzebujesz pomocy, a masz jakiś wewnętrzny niepokój lub coraz częściej wolisz zostawać w domu niż gdzieś wychodzić wtedy warto zastanowić nad konsultacją psychologiczną np. u mnie w gabinecie w Katowicach. Po takim konsultacji można stwierdzić czy osoba potrzebuje terapii, które ustalą przyczynę niepokoju i rozwiązanie tego.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra internetowy »

  Psychoterapia przez Internet to nowoczesna forma niesienia pomocy przez doświadczonych specjalistów, niosących pomoc w zakresie alkoholizmu, depresji, niskiej samooceny czy traum różnego rodzaju. Pomoc zapewniona jest całodobowo, w sposób zawsze najlepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb pacjenta.

  Data dodania: 23 07 2017 · szczegóły wpisu »