polskineuropsycholog.co.uk

polskineuropsycholog.co.uk Gabinet znany pod nazwą Balance&Change oferuje profesjonalną i skuteczną psychoterapię w Londynie. Oferta kierowana jest przede wszystkim do Polaków mieszkających w tym mieście. W ramach terapii rozwiązywane są problemy par, a także problemy indywidualne związane z porozumiewaniem się z innymi ludźmi, niską samooceną, itp.

Szczegóły strony www.polskineuropsycholog.co.uk:

Podlinkuj stronę www.polskineuropsycholog.co.uk:

polskineuropsycholog.co.uk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hipnoterapeuta »

  Szukając wsparcia warto skorzystać z hipnoterapii oraz pomocy psychologicznej. To rzeczywiście wartościowe formy radzenia sobie z kłopotami, jednak stanowią one dość odmienną mentalność. Stąd też tak istotna jest sama osoba Psycholog Tychy, jaki ma nam świadczyć pomoc. Niezmiernie cenną kwestią wydaje się więc to, aby był to wysokiej klasy ekspert w swojej branży. Takim oczywiście jest mgr Patryk Lisikiewicz, o jakiego pracy zawodowej można więcej dowiedzieć się ze strony lisikiewicz. eu. Powinien tam zajrzeć każdy, kto chce się rozwijać, ale do tejże pory brakowało mu właściwego podparcia. Wykorzystuje takie metody jak hipnoza, a ponadto naturopatia.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog »

  Znajdując się na zakręcie życiowym albo też szukając własnej drogi życiowej pożądana jest fachowa pomoc. Taką z pewnością jest w stanie przekazać jakikolwiek dobry psycholog. Jeżeli ktokolwiek z czytających owe słowa mieszka na gruncie województwa Śląskiego, a jeszcze dokładniej w dzielnicach Katowic, Pszczyny, Oświęcimia bądź także Bielska-Białej to koniecznie winien zapoznać się z propozycją znajdującą się na stronie Psycholog. med. pl. Dokładnie tam każda z tychże postaci potrafi uzyskać specjalistyczną poradę psychologiczną, hipnoterapię, a dodatkowo i szereg szkoleń. Psycholog Tychy zagwarantuje Państwu pomoce najznakomitszej wartości, zaś hipnoza wspomoże przezwyciężyć wszystkie kłopoty.

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapeuci Kraków »

  Ludzie boją się przyznać do potrzeby przyjęcia, bowiem uznają to za element słabości. Tego modelu działanie nie tylko nie posiada nic wspólnego z prawdziwością, lecz także jest niezwykle poważne w rezultatach. Stąd także lokalna przychodnia psychologiczna uchyla drzwi przed każdym potrzebującym. W ramach własnej działalności oferujemy osobistą psychoterapię, pomoc dla par i całych familii. Jednym słowem dla ludzi nieradzących sobie z przewyższającymi ich problemami. Zachęcamy ludzi do zaczerpnięcia z formularza kontaktowego na stronie OtworzDrzwi. com. pl i umówienia się na wizytację. Z nami każdemu otworzą się drzwi do dobrodziejstwa.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc Psychologiczna Wrocław »

  Psychoterapeuta z Wrocławia, Grzegorz Kurowski, oferuje pomoc psychologiczną dla osób dorosłych i młodzieży. Oferta skierowana jest do osób dostrzegających trudności w relacjach z innymi, przechodzących przez kryzysy życiowe, trapionych przez objawy nerwicy bądź depresji, chcących uchwycić sens cierpienia w swoim życiu. Grzegorz Kurowski, praktykując psychoterapię bazuje na nurcie psychodynamicznym, stale konsultując swoją pracę w czasie superwizji prowadzonych przez specjalistów z Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Gabinet psychologiczny znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia. Na spotkanie można umówić się telefonicznie, z około tygodniowym wyprzedzeniem.

  Data dodania: 18 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog »

  Chociaż w modzie jest bycie istotą przebojową dynamiczną oraz nie bojącą się wyzwań to jednakże w realności bywa już przeróżnie. Z racji wszędobylskiej presji mnóstwo jednostek ukrywa nasze problemy przed najukochańszymi. Takie posunięcia są niestety nie mniej szkodliwe aniżeli same dolegliwości. Dlatego także zamiast tłumić w sobie owe kłopoty należałoby zapisać się na konsultacjepsychologiczne. pl, co pozwala z pomocą specjalisty wreszcie odzyskać przyjemność z życia. Lokalny gabinet psychologiczny oferuje też pomoc w zmaganiu się z nałogami, mentoring zawodowy, a dodatkowo testy psychologiczne.

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog dziecięcy Łódź »

  Autyzm to pełne zakłócenie rozwoju. Zaburzenie to rozpoczyna ukazywać się przed trzecim rokiem życia. Autyzm objawia się szczególnie w zamknięciu się w swoim wewnętrznym świecie i wyłączaniu się z ogarniającej realności. Nasz zespół w miejscowości Łódź stanowią wyspecjalizowani psycholodzy uczący się od najlepszych, dysponujący wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu leczeniu dzieci z zaburzeniami rozwojowymi. Nasi profesjonaliści przeszli staże we wszystkich ośrodkach behawioralnych na terenie naszego kraju oraz zyskali zasób wiedzy o terapii w Stanach Zjednoczonych. Systematycznie zgłębiamy tę naukę na konferencjach, szkoleniach i stażach, wskutek tego terapia autyzm Łódź i diagnoza autyzmu Łódź w naszym Centrum Futurum spełnia kanony międzynarodowe. Poznajemy dzieci i ich sposób bycia dlatego jest nam bez trudu wejść w ich rzeczywistość i pomóc im nauczyć się aktywności w trudnym dla nich środowisku. Prowadzone przez nas dzieci i młodzież uzyskują sukcesy, krok po kroku nabywają nowe umiejętności, a jakość ich życia i rodziny znacznie się doskonali. Psycholog dziecięcy Łódź wzmacnia warstwy emocjonalne, społeczne i intelektualne. Skupia się na nauce umiejętnego odnoszenia i utrzymywania relacji społecznych, spostrzegania i kontroli stanów emocjonalnych, rozwijaniu logicznego myślenia i skupieniu oraz wspieraniu sfery motywacyjnej dziecka. Zapraszamy do Łodzi Centrum Futurum!!!

  Data dodania: 10 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychomedic.pl »

  Myślisz, że wszystko już stracone, a Twojego związku nie da się uratować? Daj Wam jeszcze jedną szansę. Na problemy trzeba spojrzeć z dystansu. A najlepiej, jeśli zrobić to specjalista. Zgłoś się do Psychomedic. To przychodnia, która pomaga nie tylko indywidualnym osobom, ale także parom. Terapia par to program stworzony specjalnie dla Was. Dzięki zajęciom z psychologami posiadającymi ogromne zawodowe doświadczenie, zrozumiecie, co tak naprawdę wydarzyło się w waszym związku i co możecie zrobić, by poprawić relacje.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Bytom - csip.pl »

  Czy w Twoim związku coraz częściej dochodzi do kłótni i czujesz, że nie możesz dogadać się ze swoim partnerem już tak dobrze jak kiedyś? Nie warto się poddawać i należy walczyć o miłość. Jednym ze sposobów może być pójście do pani psycholog Bytom, która postara się znaleźć optymalne rozwiązanie dla waszych problemów. Olbrzymie doświadczenie pozwala jej na profesjonalne świadczenie swoich usług i pomoc kolejnym zagubionym osobom. Zajrzyj na stronę, gdzie znajdziesz najważniejsze informacje kontaktowe.

  Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja »

  W naszym centrum zapewniamy różne warsztaty oraz treningi realizowane przez zespół doświadczonych specjalistów z zakresu psychiatrii oraz psychologii. Zapewniamy leczenie, które podejmowane jest po przeprowadzeniu szerokiego zakresu diagnostyki. Naszym pacjentom zapewniamy zastosowanie najnowszych metod terapeutycznych. Wszyscy nasi specjaliści regularnie przechodzą szkolenia oraz uczestniczą w seminariach naukowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w ramach naszej strony internetowej!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Strefa zmiany »

  Nasz ośrodek rozwoju i psychoterapii oferuje bardzo szeroki asortyment usług dopasowanych do potrzeb i oczekiwań wielu różnych ludzi. Aby móc zapoznać się z nim w bardzo komfortowy i błyskawiczny sposób wystarczy wejść na nasz portal internetowy i przeczytać zamieszczone na nim informacje. Oferujemy wsparcie nie tylko tym osobom, które znalazły się w bardzo trudnej dla siebie sytuacji życiowej, ale i wszystkim tym ludziom, którzy pragną rozwinąć swoje zdolności interpersonalne czy też popracować nad swoimi kontaktami z najbliższymi.

  Data dodania: 18 02 2018 · szczegóły wpisu »