polskineuropsycholog.co.uk

polskineuropsycholog.co.uk Gabinet znany pod nazwą Balance&Change oferuje profesjonalną i skuteczną psychoterapię w Londynie. Oferta kierowana jest przede wszystkim do Polaków mieszkających w tym mieście. W ramach terapii rozwiązywane są problemy par, a także problemy indywidualne związane z porozumiewaniem się z innymi ludźmi, niską samooceną, itp.

Szczegóły strony www.polskineuropsycholog.co.uk:

Podlinkuj stronę www.polskineuropsycholog.co.uk:

polskineuropsycholog.co.uk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychologia zdrady »

  Choćby wybitnie wyszukane pary miewają wredniejszy etap w swoim związku. Głęboką sztuką bycia we dwoje stanowi nie opuszczanie za wszą cenę sytuacji dyskusyjnych, lecz ich eliminowanie. Niestety nie wszyscy umieją radzić sobie z tego rodzaju wydarzeniami, a na dodatek mało kto umie przyznać się do potrzeby konsultacji z zewnątrz. Pierwszym ruchem do poprawy relacji w związku może stanowić strona PsychologiaPar. pl, czyli blog o związkach. Jest ona prowadzona przez dwoje terapeutów, którzy są w stopniu nakłonić na poprawę relacji w jakimkolwiek związku.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog w Krakowie »

  Kuracja psychologiczna przynależy do uzdrawiających technik ratowania relacji między ludźmi. Jest toteż metoda psychoterapii mająca za założenie ocieplić relacje oraz usunąć wszelkie zaburzenia i nie dopuścić do ich zachodzenia w przyszłości. W znajomym gabinecie kuracja ma wyjątkowy kierunek oraz wywołuje ona do wspólnego poznania się dwojga ludzi tudzież pozbycia się różniących ich zapór. Podczas pracy z terapeutą zrozumieją oni metody na uniknięcie w późniejszym okresie podobnych problemów. Stąd też http://psychologkrk. pl/ skłania do korzystania z tejże metody pomocy.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Ursynów »

  Strategia psychoterapii dostępna w naszym gabinecie jest właściwa polecenia w przykładzie, kiedy u chorych zachodzą przeszkody w zależnościach międzyludzkich. Jest ona wykonywana jedynie w przypadku gdy obie strony konfliktu decydują się na rozpoczęcie dyskusji. Psychoterapia jest również przydzielona do osób pragnących usprawnić i utrwalić swoje relacje z otoczeniem. Głównym przedmiotem swej terapeutyki jest uzyskanie w jej trakcie jak najlepszego zrozumienia się partnerów i wzajemne pracowanie nad rozwojem któregokolwiek z partnerów. Nasza terapeutyka odnosi wynik w przypadku, kiedy pacjenci są zmotywowani w konfrontacji z kłopotami. Nie czekaj zgłoś się jeszcze dziś!

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Jestem lekarzem psychologiem i psychoterapeutą, który oferuje swoje usługi w Warszawie. Jeżeli poszukujesz godnego zaufania lekarza w stolicy to umów się na konsultację ze mną. W zakres moich usług wlicza się psychoterapia oraz sesje dla rodzin. Psycholog Mokotów to rozwiązanie, na które powinieneś się zdecydować, jeśli nie umiesz poradzić sobie własnymi lękami lub przytłacza Cię otaczający Cię świat. Psychika ludzka wymaga potrzebnego wsparcia, ponieważ czasami chyli się ku upadkowi. Jestem zaufanym lekarzem, który w każdym wypadku wysłucha każdego Pacjenta, bez względu na wiek lub przekonania.

  Data dodania: 15 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • pomoc psychologiczna warszawa »

  Jeśli żyjesz w ciągłym stresie, w dzieciństwie doświadczałeś przemocy w rodzinie, a być może w niedalekim czasie utraciłeś kogoś bliskiego. Prawdopodobnie jest tobie konieczna pomoc psychologa czy terapeuty. Nie czekaj i póki nie jest za późno, zapisz się do specjalisty. Setki osób nie skorzystało ze wsparcia i popełnili samobójstwo. Nie bądź niejaką z osób, która zniszczy sobie los. Każdy ma prawo do załamania. W tym czasie wystarczy wyłącznie poprosić o pomoc, a wszystko skończy się pozytywnie.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog dziecięcy Łódź »

  Autyzm to pełne zakłócenie rozwoju. Zaburzenie to rozpoczyna ukazywać się przed trzecim rokiem życia. Autyzm objawia się szczególnie w zamknięciu się w swoim wewnętrznym świecie i wyłączaniu się z ogarniającej realności. Nasz zespół w miejscowości Łódź stanowią wyspecjalizowani psycholodzy uczący się od najlepszych, dysponujący wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu leczeniu dzieci z zaburzeniami rozwojowymi. Nasi profesjonaliści przeszli staże we wszystkich ośrodkach behawioralnych na terenie naszego kraju oraz zyskali zasób wiedzy o terapii w Stanach Zjednoczonych. Systematycznie zgłębiamy tę naukę na konferencjach, szkoleniach i stażach, wskutek tego terapia autyzm Łódź i diagnoza autyzmu Łódź w naszym Centrum Futurum spełnia kanony międzynarodowe. Poznajemy dzieci i ich sposób bycia dlatego jest nam bez trudu wejść w ich rzeczywistość i pomóc im nauczyć się aktywności w trudnym dla nich środowisku. Prowadzone przez nas dzieci i młodzież uzyskują sukcesy, krok po kroku nabywają nowe umiejętności, a jakość ich życia i rodziny znacznie się doskonali. Psycholog dziecięcy Łódź wzmacnia warstwy emocjonalne, społeczne i intelektualne. Skupia się na nauce umiejętnego odnoszenia i utrzymywania relacji społecznych, spostrzegania i kontroli stanów emocjonalnych, rozwijaniu logicznego myślenia i skupieniu oraz wspieraniu sfery motywacyjnej dziecka. Zapraszamy do Łodzi Centrum Futurum!!!

  Data dodania: 10 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta poznań »

  Nasz gabinet psychologiczny pomaga każdemu, kto tylko tego potrzebuje. Jeśli borykasz się z jakimś problemem i nie potrafisz sobie samodzielnie z nim poradzić, pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli masz daleko do Poznania, gdzie znajduje się nasz gabinet, zawsze możesz liczyć na pomoc online. Prowadzimy wiele terapii i różnymi metodami. Wszystko uzależnione jest tak naprawdę od klienta i tego, czego on sam potrzebuje - jakiego rodzaju pomocy. U nas na pewno znajdzie odpowiednią pomoc.

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinety Rozwoju »

  Przyjdź do najlepszego psychologa w Krakowie! Wstąp do Gabinetów Rozwoju i zdecyduj się na solidne wsparcie. Zacznij od konsultacji swojego problemu. Być może będzie niezbędne zastosowanie leków. Tu dostaniesz kompleksową pomoc. Nie ma znaczenia z czym się borykasz! Pomóż sobie i wróć do dawnej kondycji. Szkoda życia na rozmyślanie i zamartwianie się. Tutaj otrzymasz konkretne wskazówki i dowiesz się, jak powinieneś postępować. Już teraz możesz wejść na www. gabinetyrozwoju. pl i poznać całą ofertę – dokładnie.

  Data dodania: 19 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra internetowy »

  Psychoterapia przez Internet to nowoczesna forma niesienia pomocy przez doświadczonych specjalistów, niosących pomoc w zakresie alkoholizmu, depresji, niskiej samooceny czy traum różnego rodzaju. Pomoc zapewniona jest całodobowo, w sposób zawsze najlepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb pacjenta.

  Data dodania: 23 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • szczepaniak-psychology.eu »

  Doświadczony psycholog Jolanta Szczepaniak zaprasza osoby, którzy mają problemy natury psychologicznej na konsultacje do gabinetu psychoterapii w Warszawie na Muranowie.
  Zapraszamy osoby zmagające się z nerwicą, depresją, lękami, uzależnieniem od alkoholu lub uzależnienie od środków psychoaktywnych, a także osoby przeżywające trudności w związkach.
  Jestem wykwalifikowanym psychologiem z wykształceniem uniwersyteckim i wieloletnim doświadczeniem w pracy psychoterapeuty. Pomagam radzić sobie z uzależnienieniami, czy też z problemami natury psychologicznej. Pomagam w kryzysie małżeńskim i kryzysie w relacjach rodzic - dziecko. Wszystkich poszukujących skutecznego psychoterapeuty w Warszawie zapraszam do mojego gabinetu na Muranowie. Więcej informacji o moich terapiach na www. szczepaniak-psychology. eu

  Data dodania: 27 04 2018 · szczegóły wpisu »