Doradztwo psychoseksualne Podkategoria: Doradztwo psychoseksualne

 • Seksuolog »

  Pomimo coraz mniejszej pruderyjności naszego społeczeństwa bynajmniej nie ubywa problemów z cielesnością. Jak każdy spośród nas znakomicie rozumie jest to niewątpliwie istotna część życia, a co za tymże idzie patologie w tejże materii, takie jak anorgazmia posiadają własne wyobrażenie w pozostałych sferach działania. Na dodatek nie każdy posiada wystarczająco dużą śmiałość, aby poradzić się kogoś bliskiego. Na całe szczęście funkcjonuje portal seksuolog. med. pl, który zajmuje się wszechstronnie rozumianą poradą psychologiczną zawierającą sferę zaburzenia seksualne kobiet. Seksuolog Tychy zaprasza na wizytę i wizyty wszystkim jednostkom, które mają problem ze swoją seksualności. Na łamach tego portalu ogromną wartość wiąże się też do edukacji i konsultacji.

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przemysław Potorski - Doradztwo Psychoseksualne »

  Gabinet ze zrozumieniem Twoich potrzeb - specjalistyczna pomoc dla Polek i Polaków w Wielkiej Brytanii. Komu pomagam:- kryzysy i problemy indywidualne;- problemy w relacjach intymnych;- kryzysy partnerskie, małżeńskie, rodzinne;- stres przewlekły w następstwie kryzysów życiowych;- praca nad samotnością;- edukacja seksualna;- pomoc rodzinna, małżeńska i partnerska;- osamotnienie i alienacja w następstwie emigracji;- kryzysy zawodowe;- poradnictwo w zakresie HIV/AIDS;- porady dla ofiar przemocy. Polecam: Mój blog z artykułamia także: Seksuologia. Artykuły z dziedziny seksuologiioraz: Co wiem o seksie?

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strefa zmiany »

  Nasz ośrodek rozwoju i psychoterapii oferuje bardzo szeroki asortyment usług dopasowanych do potrzeb i oczekiwań wielu różnych ludzi. Aby móc zapoznać się z nim w bardzo komfortowy i błyskawiczny sposób wystarczy wejść na nasz portal internetowy i przeczytać zamieszczone na nim informacje. Oferujemy wsparcie nie tylko tym osobom, które znalazły się w bardzo trudnej dla siebie sytuacji życiowej, ale i wszystkim tym ludziom, którzy pragną rozwinąć swoje zdolności interpersonalne czy też popracować nad swoimi kontaktami z najbliższymi.

  Data dodania: 18 02 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo psychoseksualne

(9)

Doradztwo psychoseksualne - nowa strona:

Adres: