Porady psychologiczne Kategoria: Porady psychologiczne

Porady psychologiczne - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Strefa zmiany »

  Nasz ośrodek rozwoju i psychoterapii oferuje bardzo szeroki asortyment usług dopasowanych do potrzeb i oczekiwań wielu różnych ludzi. Aby móc zapoznać się z nim w bardzo komfortowy i błyskawiczny sposób wystarczy wejść na nasz portal internetowy i przeczytać zamieszczone na nim informacje. Oferujemy wsparcie nie tylko tym osobom, które znalazły się w bardzo trudnej dla siebie sytuacji życiowej, ale i wszystkim tym ludziom, którzy pragną rozwinąć swoje zdolności interpersonalne czy też popracować nad swoimi kontaktami z najbliższymi.

  Data dodania: 18 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • psychoterapiadom.pl »

  Naszym priorytetem jest Pacjent, my nie radzimy, nie oceniamy, nie krytykujemy. Holistyczne spojrzenie na człowieka pomaga Nam w zrozumieniu jego wewnętrznych konfliktów oraz integracji podstawowych elementów jego funkcjonowania. Wierzymy w potencjał każdego człowieka, a także w możliwość aktywowania siły wewnętrznej potrzebnej do uruchomienia procesu zmian. Nasi psychoterapeuci starają się dotrzeć do ciała, umysłu i emocji Pacjentów. W ten sposób mogą efektywniej pracować, tak aby osiągnąć zamierzony sukces oraz satysfakcję Klienta.

  Data dodania: 20 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra internetowy »

  Psychoterapia przez Internet to nowoczesna forma niesienia pomocy przez doświadczonych specjalistów, niosących pomoc w zakresie alkoholizmu, depresji, niskiej samooceny czy traum różnego rodzaju. Pomoc zapewniona jest całodobowo, w sposób zawsze najlepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb pacjenta.

  Data dodania: 23 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny ośrodek uzależnień »

  Leczenie uzależnienia, jakim jest alkoholizm, to jedna z najtrudniejszych dróg, jakie może przejść człowiek. Ci, którzy ją przeszli i wrócili na jasną drogę życia mówią, że jest to droga przez piekło, dlatego właśnie prywatna klinika leczenia uzależnień doskonale sprawdzi się nawet w najtrudniejszych przypadkach, kiedy rokowania są naprawdę marne. To tutaj, w otoczeniu lasów oraz jezior, uzależnieni próbują wrócić do normalności oraz przemyśleć swoje dotychczasowe życie. Pomaga im w tym sztab dyskretnych fachowców, prowadzących zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne.

  Data dodania: 19 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog internetowy - bezproblemowo.pl »

  Jestem doświadczonym i wykształconym psychologiem i wszystkich swoich pacjentów zapraszam na terapię w formie online. Jest to skuteczna, sprawdzona, bezpieczna i komfortowa metoda. Mogą z niej korzystać osoby bardzo zapracowane i Ci, którzy nie mają jak wyjść z domu. Psycholog internetowy jest do Waszej dyspozycji.

  Data dodania: 26 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • P.K.U. TERAPIE "TU I TERAZ" »

  Alkohol bardzo często wpływa na życie prywatne i zawodowe osób, które go nadużywają. Jeżeli taka sytuacja ma miejsce, należy skierować się na leczenie do ośrodka odwykowego dla alkoholików, w którym można liczyć na profesjonalną terapię dla alkoholików. Gdy pomoc jest potrzebna, można ją otrzymać, trzeba jednak wyrazić chęć.

  Data dodania: 24 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie alkoholowe Warszawa »

  Jesteśmy kliniką leczenia alkoholizmu, która od 15 lat pomaga swoim pacjentom w przezwyciężeniu nałogu. Oferujemy zabiegi z użyciem wszywek alkoholowych. Esperal zawarty we wszywce wspomaga osobę pragnącą wyjść z alkoholizmu. Doświadczenie i wiedza są naszymi głównymi atutami.

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wybór klinik alkoholizmu - Wszywki Esperal »

  Prezentujemy wybór klinik alkoholizmu z całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z możliwości znalezienia ośrodka najbliżej swojego domu. Jeżeli szukasz sposobu wyjścia z nałogu alkoholowego, skorzystaj z możliwości wsparcia przez profesjonalnych terapeutów i osób wyspecjalizowanych w zwalczaniu uzależnienia. Metoda awersyjna wszywki alkoholowej z esperalu to bardzo szybki sposób na walkę z uzależnieniem.

  Data dodania: 07 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Terapie uzależnień »

  Odpowiednia terapia leczenia uzależnień jest najskuteczniejszym sposobem na wyjście z problemu jakim jest między innymi: alkoholizm, hazard, DDA, seksoholizm, zakupoholizm, narkomania, współuzależnienie, dopalacze. Jeśli szukasz profesjonalnego ośrodka leczenia uzależnień, którego wykwalifikowana kadra cechuje się indywidualnym oraz bardzo ludzkim podejściem do pacjenta wejdź na naszą stronę internetową http://www. terapia-u. pl/plan-terapii/ i zapoznaj się z planem proponowanej przez nas terapii.

  Data dodania: 03 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Esperal w leczeniu alkoholizmu w Klinice Szczecin »

  Jedną ze skuteczniejszych metod stosowanych na rzecz leczenia alkoholizmu są wszywki alkoholowe - ich zastosowanie pozwala choremu zdobyć się na wysiłek abstynencji. Wszyty esperal jest skuteczną motywacją, dzięki której możliwe jest przywrócenie trzeźwości na długi a ostatecznie także wyjście z nałogu.

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Porady psychologiczne

(8)

Porady psychologiczne - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: