Porady psychologiczne Kategoria: Porady psychologiczne

Porady psychologiczne - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • polskineuropsycholog.co.uk »

  Gabinet znany pod nazwą Balance&Change oferuje profesjonalną i skuteczną psychoterapię w Londynie. Oferta kierowana jest przede wszystkim do Polaków mieszkających w tym mieście. W ramach terapii rozwiązywane są problemy par, a także problemy indywidualne związane z porozumiewaniem się z innymi ludźmi, niską samooceną, itp.

  Data dodania: 01 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • szczepaniak-psychology.eu »

  Doświadczony psycholog Jolanta Szczepaniak zaprasza osoby, którzy mają problemy natury psychologicznej na konsultacje do gabinetu psychoterapii w Warszawie na Muranowie.
  Zapraszamy osoby zmagające się z nerwicą, depresją, lękami, uzależnieniem od alkoholu lub uzależnienie od środków psychoaktywnych, a także osoby przeżywające trudności w związkach.
  Jestem wykwalifikowanym psychologiem z wykształceniem uniwersyteckim i wieloletnim doświadczeniem w pracy psychoterapeuty. Pomagam radzić sobie z uzależnienieniami, czy też z problemami natury psychologicznej. Pomagam w kryzysie małżeńskim i kryzysie w relacjach rodzic - dziecko. Wszystkich poszukujących skutecznego psychoterapeuty w Warszawie zapraszam do mojego gabinetu na Muranowie. Więcej informacji o moich terapiach na www. szczepaniak-psychology. eu

  Data dodania: 27 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Psychoanalitycznej Krzysztof Kosonóg »

  Jestem psychologiem i psychoterapeutą psychoanalitycznym, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży. Specjalizuję się w leczeniu nerwic, depresji i zaburzeń osobowości. Pracuję z osobami, które zmagają się z trudnościami w nawiązywaniu i utrzymywaniu bliskich więzi oraz nastolatkami w kryzysie rozwojowym. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej w publicznych placówkach opieki psychologicznej i praktyce prywatnej. Pracuję zgodnie ze standardami etycznymi Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u doświadczonych psychoanalityków Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego. Ukończyłem 4-letnie Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w ramach szkolenia afiliowanego przy Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej. Jestem absolwentem jednolitych studiów magisterskich na kierunku Psychologia Uniwersytetu Wrocławskiego.

  Data dodania: 14 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Strefa zmiany »

  Nasz ośrodek rozwoju i psychoterapii oferuje bardzo szeroki asortyment usług dopasowanych do potrzeb i oczekiwań wielu różnych ludzi. Aby móc zapoznać się z nim w bardzo komfortowy i błyskawiczny sposób wystarczy wejść na nasz portal internetowy i przeczytać zamieszczone na nim informacje. Oferujemy wsparcie nie tylko tym osobom, które znalazły się w bardzo trudnej dla siebie sytuacji życiowej, ale i wszystkim tym ludziom, którzy pragną rozwinąć swoje zdolności interpersonalne czy też popracować nad swoimi kontaktami z najbliższymi.

  Data dodania: 18 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • psychoterapiadom.pl »

  Naszym priorytetem jest Pacjent, my nie radzimy, nie oceniamy, nie krytykujemy. Holistyczne spojrzenie na człowieka pomaga Nam w zrozumieniu jego wewnętrznych konfliktów oraz integracji podstawowych elementów jego funkcjonowania. Wierzymy w potencjał każdego człowieka, a także w możliwość aktywowania siły wewnętrznej potrzebnej do uruchomienia procesu zmian. Nasi psychoterapeuci starają się dotrzeć do ciała, umysłu i emocji Pacjentów. W ten sposób mogą efektywniej pracować, tak aby osiągnąć zamierzony sukces oraz satysfakcję Klienta.

  Data dodania: 20 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra internetowy »

  Psychoterapia przez Internet to nowoczesna forma niesienia pomocy przez doświadczonych specjalistów, niosących pomoc w zakresie alkoholizmu, depresji, niskiej samooceny czy traum różnego rodzaju. Pomoc zapewniona jest całodobowo, w sposób zawsze najlepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb pacjenta.

  Data dodania: 23 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny ośrodek uzależnień »

  Leczenie uzależnienia, jakim jest alkoholizm, to jedna z najtrudniejszych dróg, jakie może przejść człowiek. Ci, którzy ją przeszli i wrócili na jasną drogę życia mówią, że jest to droga przez piekło, dlatego właśnie prywatna klinika leczenia uzależnień doskonale sprawdzi się nawet w najtrudniejszych przypadkach, kiedy rokowania są naprawdę marne. To tutaj, w otoczeniu lasów oraz jezior, uzależnieni próbują wrócić do normalności oraz przemyśleć swoje dotychczasowe życie. Pomaga im w tym sztab dyskretnych fachowców, prowadzących zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne.

  Data dodania: 19 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog internetowy - bezproblemowo.pl »

  Jestem doświadczonym i wykształconym psychologiem i wszystkich swoich pacjentów zapraszam na terapię w formie online. Jest to skuteczna, sprawdzona, bezpieczna i komfortowa metoda. Mogą z niej korzystać osoby bardzo zapracowane i Ci, którzy nie mają jak wyjść z domu. Psycholog internetowy jest do Waszej dyspozycji.

  Data dodania: 26 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • P.K.U. TERAPIE "TU I TERAZ" »

  Alkohol bardzo często wpływa na życie prywatne i zawodowe osób, które go nadużywają. Jeżeli taka sytuacja ma miejsce, należy skierować się na leczenie do ośrodka odwykowego dla alkoholików, w którym można liczyć na profesjonalną terapię dla alkoholików. Gdy pomoc jest potrzebna, można ją otrzymać, trzeba jednak wyrazić chęć.

  Data dodania: 24 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie alkoholowe Warszawa »

  Jesteśmy kliniką leczenia alkoholizmu, która od 15 lat pomaga swoim pacjentom w przezwyciężeniu nałogu. Oferujemy zabiegi z użyciem wszywek alkoholowych. Esperal zawarty we wszywce wspomaga osobę pragnącą wyjść z alkoholizmu. Doświadczenie i wiedza są naszymi głównymi atutami.

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Porady psychologiczne

(9)

Porady psychologiczne - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: