Top 20 najpopularniejszych stron w katalogu:

 • Prywatny ośrodek uzależnień »

  Leczenie uzależnienia, jakim jest alkoholizm, to jedna z najtrudniejszych dróg, jakie może przejść człowiek. Ci, którzy ją przeszli i wrócili na jasną drogę życia mówią, że jest to droga przez piekło, dlatego właśnie prywatna klinika leczenia uzależnień doskonale sprawdzi się nawet w najtrudniejszych przypadkach, kiedy rokowania są naprawdę marne. To tutaj, w otoczeniu lasów oraz jezior, uzależnieni próbują wrócić do normalności oraz przemyśleć swoje dotychczasowe życie. Pomaga im w tym sztab dyskretnych fachowców, prowadzących zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne.

  Data dodania: 19 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja domowa Jasło i rehabilitacja po udarze mózgu Jasło »

  Rehabilitacja po udarze mózgu Jasło oferuje szeroki zakres usług; przede wszystkim są to: Terapia manualna - wszystkie dolegliwości, których przyczyna leży w zaburzeniach czynnościowych narządów ruchu, w tym przede wszystkim kręgosłupa, są dolegliwościami typu odwracalnego. A więc można je leczyć. Terapia manualna w ujęciu holistycznym jest skutecznym środkiem w powracaniu do równowagi czynnościowej w narządzie ruchu. Poizometryczna relaksacja mięśni jest jedną z najlepszych technik medycyny manualnej łagodzących ból równocześnie przywracając równowagę statyczną mięśniom. Jednak nasza podstawowa działalność to rehabilitacja domowa Jasło oraz fachowy, prowadzony przez dyplomowaną fizjoterapeutkę masaż jasło. Usługi oferujemy w gabinecie który znajduje się w Przychodni CHIR - MED ul. Jana Pawła II 35. Z dodatkowych usług należy wymienić również: Diagnostyka-fizjoterapeuta dysponuje całą gamą testów funkcjonalnych, które składają się na badanie fizjoterapeutyczne i na tej podstawie dobiera odpowiednie postępowanie usprawniające indywidualnie dla każdego pacjenta. To postępowanie w trakcie rehabilitacji ulega zmianie wraz ze zmianą zdrowia pacjenta. Dodatkowo: skolioza u dzieci, ćwiczenia korekcyjne, terapia przeciwbólowa, masaż leczniczo-relaksacyjny. Istnieje możliwość dojazdu do klienta na terenie Jasła i okolic. Namawiamy do wizyty na naszej firmowej strony w sieci. Zobaczą tam Państwo dokładną ofertę oraz mapę dojazdu do naszego gabinetu. Aby ustalić termin wizyty domowej prosimy o kontakt telefoniczny (numer telefonu zapisany jest w dziale kontakt). Warte przeczytania są także metody leczenia jakie stosujemy w naszej firmie.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • kosmetyki naturalne - organiczne olejki do twarzy »

  Czym powinny cechować się kosmetyki naturalne. Z przesłania nie powinny zawierać sztucznych substancji, chemii i barwników. Naturalne kosmetyki są przyrządzane na bazie roślin i ziół, więc nie szkodzą naszej skórze, nie powodują alergii i często mają działanie lecznicze. Do tego w ich składzie często znajduje się miód, mleko czy glinka. Jak rozpoznać takie kosmetyki na sklepowej półce? Przede wszystkim należy czytać składy. Do tego należy pamiętać o tym, że kosmetyki naturalne nigdy nie są testowane na zwierzętach, a rośliny które wykorzystano w ich produkcji powinny pochodzić z ekologicznych upraw. Uzyskane do ich wytworzenia oleje powinny zatem być nierafinowane i tłoczone na zimno.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Depilacja Laserowa - BodyStudio Kraków, al. 29 Listopada 178A »

  Szukasz Laserowej Depilacji w Krakowie Sprawdź nasz nowoczesny laser Elos - najlepszy dostępny na rynku!

  Laser elos to połączenie energii światła i energii prądu RF. Dzięki uzupełnieniu wiązki lasera prądem pozwala na skuteczną depilację każdego koloru włosów: czarnych, brązowych, rudych, jasnych oraz siwych.
  Może być wykorzystywane dla każdego koloru skóry, nawet dla skóry opalonej co sprawia iż jest pionierem na rynku.

  W naszym gabinecie zabiegi wykonywane są przez lub pod kontrolą lekarza.

  Zapraszamy do BodyStudio Kraków - al. 29 Listopada 178A

  Data dodania: 19 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Salon masażu Relax Mind Body w Warszawie »

  Salon masażu relaksacyjnego Relax Mind Body zaprasza osoby zapracowane i zmęczone. W naszym salonie masażu będą mogli Państwo się zrelaksować i zapomnieć o codziennych sprawach. Przygotowane przez nas masaże skutecznie pomagają na rozmaitego typu schorzenia kręgosłupa. Gorąco polecamy masaż relaksacyjny pacjentom, którzy znaczną część dnia pracują przy biurku w biurze. Nasze grono masażystów posiada wieloletnie doświadczenie a, także liczne dyplomy zawodowe, które potwierdzają wysokie umiejętności wykonywanych masaży. Zafunduj sobie trochę relaksu i skorzystaj z naszej oferty masażów leczniczych, które długi czas poprawiają samopoczucie.

  Data dodania: 23 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • witaminynazdrowie.pl »

  Powszechnie wiadomo, że bez pewnych substancji organizm człowieka nie działa prawidłowo. Substancje te nazywamy witaminami. Dlatego też zachęca się nas dojedzenia owoców i warzyw. Wszelkie media roją się od reklam preparatów z witaminami. Zanim jednak rzucimy się na jabłka, gruszki i marchewki, powinniśmy dowiedzieć się jakie właściwości mają poszczególne witaminy. W tym właśnie celu powstała strona www.witaminynazdrowie.pl

  Data dodania: 02 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lek przeciwbólowy Apap »

  Zdrowie jest najcenniejszym darem każdego człowieka. Dzięki dobremu zdrowiu możemy prawidłowo funkcjonować i pracować. UPS Zdrowie to polska spółka farmaceutyczna, która dostarcza leki najwyższej klasy, m. in. tak dobrze znany wszystkim Apap. Jest to lek skuteczny, ale też bardzo delikatny, który nie niszczy żołądka.

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • UROIntima i GINEIntima »

  Na naszej stronie przekonasz sie, że możesz wykonać jedynie trzy kroki, aby być zupełnie zdrową i już nigdy więcej nie martwić się o infekcje intymne oraz infekcje dróg moczowych. UPC Zdrowie, jako rzetelny partner, który troszczy się o Ciebie, przygotował ofertę nie do odrzucenia, która poprawi komfort Twojego życia. Wejdź i sprawdź sam.

  Data dodania: 10 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Medica2000 »

  Czy marzy Ci się przychodnia w której specjalista przyjmie Cię bez kolejek o umówionej godzinie? To nie musi być marzenie, bowiem właśnie tak działamy w naszej placówce. Umożliwiamy naszym pacjentom rejestrację online na wybrany przez nich dzień i godzinę, co znacznie upraszcza proces. W naszej przychodni znajduje się nowoczesny sprzęt, dzięki czemu możemy przeprowadzać nawet najbardziej zaawansowane badania i pomagać naszym pacjentom w leczeniu ich chorób. Zapraszamy również i Ciebie do przetestowania.

  Data dodania: 08 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stoperan »

  Stoperan Plus to podwójna pomoc przy ostrej biegunce. Złożona formuła działania z jednej strony uspokaja ruchy jelit, a z drugiej strony zmniejsza bolesne kurcze, dając realną ulgę w obliczu poważnych problemów żołądkowych. Chcesz wiedzieć jak w przyszłości zabezpieczyć się przed biegunką? Wiele skutecznych rad i informacji o jej przyczynach znajdziesz na stronie stoperan. pl

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychomedic.pl »

  Myślisz, że wszystko już stracone, a Twojego związku nie da się uratować? Daj Wam jeszcze jedną szansę. Na problemy trzeba spojrzeć z dystansu. A najlepiej, jeśli zrobić to specjalista. Zgłoś się do Psychomedic. To przychodnia, która pomaga nie tylko indywidualnym osobom, ale także parom. Terapia par to program stworzony specjalnie dla Was. Dzięki zajęciom z psychologami posiadającymi ogromne zawodowe doświadczenie, zrozumiecie, co tak naprawdę wydarzyło się w waszym związku i co możecie zrobić, by poprawić relacje.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Polski dentysta Peterborough »

  Najlepsi fachowcy zatrudnieni w naszej przychodni mówią w języku polskim a także angielskim. Przez cały czas dokładamy starań aby nasi medycy leczyli zużyciem najnowszych metod a także rozwiązań sprzętowych. Dentysta, mówiący po polsku to znaczne udogodnienie dla naszych krajanów. Wiesz jak ważne jest zdrowie, zaufaj polskim profesjonalistom i dlatego odwiedź CP Medical. Twoje zdrowie zasługuje na właściwą dbałość zaufaj rodakom, polski dentysta to marka sama w sobie. Dobrzy profesjonaliści mówiący po polsku, nowe sposoby oraz rozwiązania techniczne stosowane w leczeniu, ludzkie podejście do wszystkich, doskonała lokalizacja to najważniejsze plusy CP Medical. Nie eksperymentuj ze swoim zdrowiem zaufaj polskiemu specjaliście, zapamiętaj dentysta w CP Medical

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Dentystyczny DENTestetica »

  Centra stomatologiczne DENTestetica sieć gabinetów dentystycznych w Krakowie oferująca profesjonalne leczenie oraz zabiegi medycyny estetycznej. Nasi wykwalifikowani dentyści gwarantują fachowe porady oraz szybkie i bezbolesne leczenie. Gwarantujemy, że leczenie w naszym centrum stomatologicznym spełni Państwa oczekiwania.

  Data dodania: 19 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław »

  Nasz ośrodek psychologiczny Anima pomaga osobom zmierzyć się z ich kłopotami, w dodatku pomaga przezwyciężyć zaburzenia depresyjne i załamania nerwowe. Rzecz jasna realizowana przez nas psychoterapia Wrocław jest efektywna i szczególnie przyjaźnie prowadzona. Na skutek tego chory czuje się jeszcze bardziej odprężony i swobodniej radzi sobie z problemami. Każdy zatrudniony u nas psycholog Wrocław jest pierwszorzędnym i bardzo rzeczowym specjalistą, który świetnie radzi sobie w trudnych i często krytycznych przypadkach. Wytypuj naszą kompetentną pomoc.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • jakpokonaczaparcia.pl »

  Zaparcia - problem wielu osób, niestety często bagatelizowany. Pamiętajmy, że długo utrzymujące się problemy z wypróżnianiem się mogą mieć różne podłoże: od fizjologicznego do psychicznego, oraz skutkować poważnymi schorzeniami jelit. Przy długotrwałych zaparciach trzeba skontaktować się z lekarzem. Po dodatkowe informacje zajrzyj na jakpokonaczaparcia.pl.

  Data dodania: 02 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoter - Rehabilitacja Kraków Prądnik »

  Rehabilitacja Kraków al. 29 Listopada to:
  - lekarze: Ortopeda, Dietetyk
  - bardzo dobrzy fizjoterapeuci z wieloletnim doświadczeniem i osiągnięciami
  - badanie USG, konsultacje lekarskie, konsultacje fizjoterapeutyczne, badanie funkcjonalne, sonofeedback.
  - indywidualna terapia

  Głównie pracujemy metodami terapii manualnej, często z wykorzystaniem lasera wysokoenergetycznego co pozwala nam uzyskiwać duże krótsze czasy terapii przy zwiększonej efektywności - co dla Pacjenta oznacza niższy koszt leczenia.
  Specjalizujemy się w rehabilitacji kręgosłupa, rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej, rehabilitacji i aparatowaniu ręki, rehabilitacji po mastektomii, rehabilitacji w trakcie i po ciąży, oraz nietrzymania moczu.


  Wykonujemy zabiegi fizykoterapii: fala uderzeniowa, laser wysokoenergetyczny, krioterapia, elektroterapia, pole magnetyczne, laser, ultradźwięki, Sollux, masaż pneumatyczny.

  W naszym centrum można skorzystać z wymiany gipsu na lekki syntetyczny.

  Nasze gabinety to przestronne, komfortowe, klimatyzowane pomieszczenia. Wyposażone w nowoczesny sprzęt. Wszystko to pozwala komfortowo pracować fizjoterapeutą a Pacjenci czują się otoczeni opieką.

  Zapraszamy do Centrum Rehabilitacji Fizjoter
  umów się na wizytę, tel. 530-020-010

  Data dodania: 19 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • terapia uzależnień »

  Gdy człowiek przerywa dłuższe picie lub zmniejsza ilość wypijanego trunku pojawiają się bardzo przykre objawy – niepokój i drażliwość, dreszcze i drżenie kończyn, skurcze mięśniowe, potliwość, mdłości, wymioty, bezsenność, a nawet zaburzenia świadomości i majaczenia.U niektórych mogą pojawić się omamy – dźwięki lub obrazy dla innych niewidoczne. Osoba uzależniona odkrywa, że można usunąć te cierpienia przy pomocy alkoholu. Klin zaczyna skutkować.Występuje ograniczenie zdolności powstrzymywania się od picia. Zdarza się, że część osób może odraczać czy opóźniać rozpoczęcie picia. Natomiast po wypiciu pierwszej dawki alkoholu pojawia się niezdolność do decydowania o ilości wypijanego alkoholu i o momencie przerwania picia.Zadzwoń i poczuj się wolny 609 88 13 88.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Trądzik »

  Wszystkim nam powinno pragnąć na zdrowiu i ubezpieczaniu się przed najrozmaitszymi chorobami. Niestety na co dzień nie mamy za dużo czasu, żeby o nie właściwie zadbać. Owego rodzaju fakty niestety pogarszają wyłącznie jakość i stąd również należałoby w jakikolwiek sposób podreperować własne cało. Na rynku jest ogromny wybór dodatków diety tudzież innych medykamentów, a zatem pojawia się zapytanie w który sposób dobrać te najskuteczniejsze oraz przy okazji sobie nie zaszkodzić? To proste, bowiem starczy poczytać porady zawarte na stronie www. Dawka. pl i obecnie od zaraz wolno napawać się codzienną porcją zdrowia.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Kazimierza Wielka »

  W naszej klinice dentystycznej w Kazimierzy Wielkiej oferujemy Państwu całościowe usługi dentystyczne przeznaczone zarówno dla dorosłych, jak też dla tych najmłodszych pacjentów. W skład naszych usług wchodzą: profilaktyka, stomatologia zachowawcza tudzież dziecięca plus estetyczna i ortodoncja. Wspomożemy także w kwestiach periodontologii i przyzębia, chirurgii, protetyki oraz implantów. Tak więc wszystko, czemu można sprostać w kwestiach Waszego uzębienia odnajdziecie właśnie u nas, a doświadczona załoga zadba także o należyty komfort psychiczny przy zabiegach.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Znamlek.pl »

  ZnamLek. pl to portal internetowy, dzięki któremu możesz znaleźć najbardziej skuteczne produkty apteczne – leki bez recepty, suplementy diety, kosmetyki. Czeka na ciebie ponad 4 tysiące różnych opinii, na podstawie których wybierzesz najlepsze środki dla siebie i swoich bliskich – tabletki przeciwbólowe, na przeziębienie, witaminy, kremy do twarzy i setki innych. Możesz także dodawać własne opinie, aby polecić lub odradzić innym konkretne środki. Zapraszamy już teraz do skorzystania z portalu ZnamLek. pl!

  Data dodania: 06 05 2015 · szczegóły wpisu »