Poród Podkategoria: Poród

 • porod »

  Nasza strona poradzi ci, co czynić w sytuacjach dla Ciebie nowych oraz jak zadbać o zdrówko własne i swojego dziecięcia. Spodziewasz się dziecka? Wkrótce termin porodu, a Ty nie wiesz, co czynić, zaś na dodatek wciąż nie wybrałaś imienia dla malca? Nie niepokój się, jedynie spojrzyj na stronę http://www. tehotenstvi-a-porod. eu/ i skorzystaj z naszej pomocy. Serwis ten wykonany pozostał z myślą o matkach oraz ich dzieciach. Wesprzemy Ci wychować Twoje maleństwo. Przedstawimy listę najpraktyczniejszych rzeczy, które przydadzą Ci się po porodzie.

  Data dodania: 20 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mama »

  Każda Mama chciałaby dla swojej pociechy jak najlepszych szans dorastania. Z tego powodu matki ciągle wchodzą na stronę tego serwisu. Na naszej stronie wyszukasz między innymi solidną dawkę porad, za radą których nawet poród okaże się drobną sprawą. Poruszamy wiele kwestii, które z pozoru mało ważne wymagają także rozwiązania. Portal zróżnicowany jest na trzy działy, w których przeczytacie wiele interesujących treści dotykających tematyki dziecka oraz mamy i taty. Portal internetowy pomoże Wam przejść ten trudny czas którym jest ciąża. Co więcej dostaniecie od nas mnóstwo cennych drogowskazów dotykających opieki nad dzieckiem i troski zrównoważony postęp.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ Zdrówko »

  W naszej klinice, która działa na terenie Bydgoszczy jesteśmy w stanie zapewnić komfortowe warunki dla pacjentów. Specjalizujemy się w leczeniu niepłodności. Stosujemy między innymi metodą inseminacji. Zajmujemy się również innymi usługami medycznymi dotyczącymi ginekologii oraz położnictwa. Jesteśmy w stanie zaoferować również wysokiej jakości usługi związane z rehabilitacją, które kierujemy zarówno do dzieci jak też osób dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w ramach strony firmowej!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika położnicza Białystok »

  Zapoznaj się z usługami naszego hospicjum dla dzieci. Zapewniamy, że przekazanie darowizny naszej Fundacji zostanie dobrze spożytkowane. Opieka sprawowana przez Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci, obejmuje również wspomaganie całej rodziny w ostatnim okresie życia dziecka oraz w czasie żałoby - tak długo jak rodzina sobie tego życzy i potrzebuje. Jeśli chcesz wspomóc chore dzieci w ostatnich dniach życia, zapoznaj się z tym, jak nas wspomóc. Już dziś przekaż 1% podatku i pomóż naszemu Hospicjum. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA - Michał Michalski »

  Gabinet prowadzony przez dr Michalskiego świadczy szeroki wachlarz usług z zakresu ginekologii w Żorach. Wykonujemy badania prenatalne, testy na nosicielstwo wirusa HPV oraz zabiegi z użyciem nowoczesnego lasera CO2. Nasz gabinet wyposażony jest w najnowsze sprzęty służące do przeprowadzania profilaktycznych badań ginekologicznych. Dr Michalski to znany i zaufany ginekolog w Żorach, posiadający wieloletnie doświadczenie w praktyce lekarskiej. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu ginekologicznego.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Poród

(9)

Poród - nowa strona:

Adres: